Team T-Force Xtreem ARGB 3600MHz CL değeri nedir?

Daha fazla  
Merhabalar. Ryzen 7 3700X işlemci ile uyumlu çalışacak 3600MHz RAM araştırması yapıyordum ve gözüme başlıkta da bahsetmiş olduğum RAM çarptı. Ürün linki: Team T-Force Xtreem ARGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL14 Gaming Ram - incehesap.com
İncehesap sitesinde CL14 değerinde olduğu yazıyor. Bu doğru mu yoksa bir yanlışlık olabilir mi? RAM'larla alakalı araştırma yaptığımda CL14 ile ilgili bir şey bulamadım kullanan arkadaşlar veya bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung B-Die zara sahip zaten, 3800 CL14 bile yapılabilir bence.
1594412178948.png

Biraz aradan sonra yaşadıklarımı anlatayım arkadaşlar. RAM'lar CL18 geldi müşteri hizmetlerini aradığımda yenisini çıkaracaklarını söylediler. Bir süre zaman geçti tekrar görüştüğümde RAM'ların aslında CL18 olduğunu ve kategoriye yanlış yazıldığını söylediler. Komedi gibi resmen İncehesap yaptı yapacağını yine.

Biraz aradan sonra yaşadıklarımı anlatayım arkadaşlar. RAM'lar CL18 geldi müşteri hizmetlerini aradığımda yenisini çıkaracaklarını söylediler. Bir süre zaman geçti tekrar görüştüğümde RAM'ların aslında CL18 olduğunu ve kategoriye yanlış yazıldığını söylediler. Komedi gibi resmen İncehesap yaptı yapacağını yine.
O zaman iade iste o fiyata daha iyi RAM bulursun.

:( CL16 olaydı bari.

@Berke Küçükoğlu sistemi kurduysanız thaiphoon burner üzerinden RAM'in çipine bakabilir misiniz?
Samsung b-diye ise 3600MHz CL16 veya 3800MHz CL16 yapılabilir tahminimce, merakınız varsa biraz araştırabilirsiniz.

Teşekkür ederim ilginiz için ancak iadesini yaptım ürünün. G.Skill tridenz Neo satın aldım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı