Team vs XPG RAM

Backdoor

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik Görevlisi
İyi akşamlar arkadaşlar araştırmalarım sonucu yeni sistemimde kullanmak istediğim iki marka arasında kaldım:
  1. TEAM DDR4 16GB(2x8GB) 3000MHz NIGHT HAWK RGB Ledli Soğutuculu RAM Bellek
  2. XPG DDR4 16GB(2x8) Spectrix D80 RGB Liquid Cooling Kırmızı 3000 MHz
2x8 GB almayı düşünüyorum siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? RGB özellikli benzer marka tavsiyelerinizi de beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mhz ile Cas (gecikme) süreleri aynı olduktan sonra görünüşünü beğendiğinizi seçin, bir fark olmayacaktır :)

XPG CL16, Team marka ram de benzer olmalı. Adata'nın ram konusunda hız rekoru olduğunu da duymuştum(Sayenizde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
). Sizin de olumlu teşvikinizle Adata'yı tercih edeceğim. Bu arada Recep bey 2.el kısmında 2x8 16 gb ddr3 ilanınızı görmüştüm 100 mesaj kotasını henüz doldurmadığımdan cevap yazamadım. Eğer ihtiyaç duyarsanız Kingston Black 2x8 16 gb cl10 1600 Mhz ddr3 ramlerim boşa çıkacak, bilginize..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı