Teamlink nasıl kurulur?

Buraya tıkla, dosya inince aşağıdakileri yap;

cd Downloads veya cd İndirilenler
sudo chmod +x TeamLink.AppImage
./TeamLink.AppImage

Bu komut işe yaramadı. Aşağıdaki yazı çıkıyor:
"DeprecationWarning: Buffer() is deprecated dve to security and usability isues. Please use the Buffer.
Alloc(),Buffer.allocUnsafe(),or Buffer.From methods instead.''

Bu komut işe yaramadı. Aşağıdaki yazı çıkıyor:
"DeprecationWarning: Buffer() is deprecated dve to security and usability isues. Please use the Buffer.
Alloc(),Buffer.allocUnsafe(),or Buffer.From methods instead.''
Hangisi işe yaramadı onu anlamadım ama yukarıda @OzgunP 'nin belirttiği şekilde bir daha dener misin?

Düzeltme: ''DeprecationWarning: Buffer() is deprecated due to security and usability issues. Please use the Buffer.alloc(), Buffer.allocUnsafe(), or Buffer.from() methods instead.''
Hangisi işe yaramadı onu anlamadım ama yukarıda @OzgunP 'nin belirttiği şekilde bir daha dener misin?
Denedim, hala deniyorum ama olmuyor. Birkaç farklı şekilde denedim yine olmadı. Linux mint kullanıyorum. İndirdiğim dosyaya sağ tıklayınca tarif ettiğiniz yerde öyle yazan bir şey yok.

Son düzenleme:
Denedim, hala deniyorum ama olmuyor. Birkaç farklı şekilde denedim yine olmadı. Linux mint kullanıyorum. İndirdiğim dosyaya sağ tıklayınca tarif ettiğiniz yerde öyle yazan bir şey yok.
AppImage dosyasına sağ tıklayın, özellikler (properties) bölümüne gidin. Oradan yetki/izinler (permissions) kısmından çalıştırma izni (allow as executable) kutucuğuna tik koyun.
Başka bir şey çıkmasının ihtimali yok diye düşünüyorum. Ekran görüntüsü atabilir misin?

AppImage dosyasına sağ tıklayın, özellikler (properties) bölümüne gidin. Oradan yetki/izinler (permissions) kısmından çalıştırma izni (allow as executable) kutucuğuna tik koyun.
Başka bir şey çıkmasının ihtimali yok diye düşünüyorum. Ekran görüntüsü atabilir misin?
İzinler kısmı zaten aşağıdaki gibi:
Ayrıca; Uçbirim'i, Teamlink'in tam da bulunduğu klasörde açıp öyle de denedim, hep aynı hata çıkıyor. Acaba neyde yanlış yapıyorum?

Dosya Ekleri

• 876.png
    876.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 27
DeprecationWarning: Buffer() is deprecated due to security and usability issues. Please use the Buffer.alloc(), Buffer.allocUnsafe(), or Buffer.from() methods instead.

Bu hata mesajı çıkıyor bende de, ama uygulama açılıyor, hatta Linux Mint 20'de oturum bile açtım bununla. Çalıştırma izni verdikten sonra, uygulamayı uçbirimden çalıştırmaya gerek yok, çift tıklayarak çalıştırabilirsin.

Aşağıdaki komutun çıktısını paylaş bakalım.

Kod:
inxi -SGxx

Geri
Yukarı