TeamSpeak 3 açılmama sorunu

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise 10. Sınıf Öğrencisi
Ts3'ü silip kurmayı denedim, yemedi. Güvenlik duvarını denedim olmadı. Basıyorum uygulamaya, hiçbir şey de demiyor. Yanıt vermiyor uyarısı da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda TeamSpeak programının 64 bit sürümünü kurduğunuzda açılamama gibi sorunları olabiliyor. İsterseniz 32 bit sürümüne sahip verisyonunu da indirip, deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda TeamSpeak programının 64 Bit sürümünü kurduğunuzda açılamama gibi sorunları olabiliyor. İsterseniz 32 Bit sürümüne sahip verisyonunu da indirip, deneyebilirsiniz.

Olmadı.
Bilgisayarınızda TeamSpeak programının 64 Bit sürümünü kurduğunuzda açılamama gibi sorunları olabiliyor. İsterseniz 32 Bit sürümüne sahip verisyonunu da indirip, deneyebilirsiniz.

TokoVOIP kurduğum zaman sıkıntı yaratmaya başlıyor.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum ve herhangi bir çözüm bulamadım TeamSpeak 3'ü normal olarak açabiliyorum fakat tokoVOIP kurduktan sonra açamıyorum basıyorum fakat ekrana bir şey gelmiyor,görev yöneticisinde ise açık gözüküyor biraz araştırdım tokoVOIP'i yüklerken windows defenderı kapatma, %temp% dosyalarını silme ,teamspeak kullanıcı dosyalarını silme ,windows izinler bölümünden teamspeak'i ayarlama,tekrar yükleme neredeyse çoğu şeyi denedim ama hala aynı sorunu yaşıyorum eğer çözdüysen nasıl çözdüğünü paylaşır mısın?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum ve herhangi bir çözüm bulamadım TeamSpeak 3'ü normal olarak açabiliyorum fakat tokovoıp kurduktan sonra açamıyorum basıyorum fakat ekrana bir şey gelmiyor, görev yöneticisinde ise açık gözüküyor biraz araştırdım tokovoıp'i yüklerken Windows Defender'ı kapatma, %temp% dosyalarını silme, TeamSpeak kullanıcı dosyalarını silme, Windows izinler bölümünden TeamSpeak'i ayarlama, tekrar yükleme neredeyse çoğu şeyi denedim ama hala aynı sorunu yaşıyorum eğer çözdüysen nasıl çözdüğünü paylaşır mısın?

Revo Unistaller'dan siliyorum. Revo aynı zamanda kalan bütün dosya veya izini de tarayıp sana gösterdiği için onları da siliyorum. Tekrar kuruyorum düzeliyor. FiveM oynamaya ara verdiğim için sıkıntı çekmiyorum :D. Tuhaf bir sıkıntı bende W8.1 var.

Geri
Yukarı