Teamspeak 3 İnternet Yavaşlatması

Hocam bende 7/24 Teamspeak kullanan ve defalarca internet sağlayıcı platformunu değişmiş birisi olarak, Teamspeak internet hızını etkilemez diyebilirim hele ki sizin dediğiniz orantıda mümkün değil yani. Başka şeylerden şüphelenmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ trafiğime baktığımda herhangi bir program internetimi kullanmıyor ama Teamspeak açılınca internet hızımda düşüş yaşanıyor, kapıyorum internet hızı yükseliyor, açıyorum internet hızı düşüyor bu olay genellikle geceliğin oluyor.

Ağ trafiğime baktığımda herhangi bir program internetimi kullanmıyor ama Teamspeak açılınca internet hızımda düşüş yaşanıyor, kapıyorum internet hızı yükseliyor, açıyorum internet hızı düşüyor bu olay genellikle geceliğin oluyor.

Hocam böyle bir sorunu ben ilk defa duyuyorum, konuyuda takibe alıyorum ilerde bizimde başımıza gelirse... :)

Hocam bende 7/24 teamspeak kullanan ve defalarca internet sağlayıcı platformunu değişmiş birisi olarak, teamspeak inernet hızını etkilemez diyebilirim hele ki sizin dediğiniz orantıda mümkün değil yani. Başka şeylerden şüphelenmeniz gerektiğini düşünüyorum
Hocam Türknet kullanıyorum ve yeni aldığımız Teamspeak 3 sunucuna bağlanamıyorum, farklı internetler ve mobil veri paylaşımıyla sorun yaşamıyorum, ne yapmam gerekiyor ?

Buna benzer bir durum bende oldu. CS.GO'ya girince ping 1400 oluyor. Wi-fi kapatıyorum modemden gene aynı kendi internet kullanımıma bakıyorum 1 mb e yakın ama ping 1400'lerde geziyordu. Chrome'da web sayfası falanda açamıyordum. Hijackthis ile tarama yaptırıp, tüm sorunları çözdüm. Sorunum düzelmişti. Sanırsam böcek tarzı şeylerden kaynaklı. Bir deneyin derim.

Çok ilginç bir sorun bilgisayarınızı taratmanızı öneririm güzel bir antivirüs programına bazen Teamspeak3 indirirken uzantısında Teamspeak3 tarzında yazarak insanları aldatmaya giderek zararlı yazılım indirmeleri sağlanıyor.

Çok ilginç bir sorun bilgisayarınızı taratmanızı öneririm güzel bir antivirüs programına bazen teamspeak3 indirirken uzantısında taemspeak3 tarzında yazarak insanları aldatmaya giderek zararlı yazılım indirmeleri sağlanıyor.
Programla ilgili bir sorun yok. Ttnet, Superonline, Vodafone, Turkcell, Avea ISS'lerinden bağlandığım zaman giriş yapabiliyorum fakat Turknetten bağlandığım zaman bağlantı hatası veriyor.

Buna benzer bir durum bende oldu. Cs.go'ya girince ping 1400 oluyor. Wi-fi kapatıyorum modemden gene aynı kendi internet kullanımıma bakıyorum 1 mb e yakın ama ping 1400 lerde geziyordu. Chrome'da web sayfası falanda açamıyordum. Hijackthis ile tarama yaptırıp , tüm sorunları fixledim. Sorunum düzelmişti. Sanırsam böcek tarzı şeylerden kaynaklı. Bir deneyin derim.
Yine de Hijackthis programini indirdim, takıldığım noktalar var yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı