TEB banka kartı geçici olarak kapatıldı

Makaleler
1
Başlıkta da gördüğünüz üzere TEB banka kartım geçici olarak kapatıldı. Kart geçici olarak kapatıldığında bana SMS geldi. Açılması için "bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz" diye aradım. 18 yaş altı olduğum için herhangi bir işlem yapamayacağımı söylediler. Telefondan, yani müşteri hizmetlerinden, ben kendim tek başıma TEB şubesine gitsem, açtırabilir miyim kartı? Müşteri hizmetlerinden yararlanamıyorum, şubelerinden yararlanabilir miyim? Sorum bu. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Başlıkta da gördüğünüz üzere TEB banka kartım geçici olarak kapatıldı. Kart geçici olarak kapatıldığında bana SMS geldi. Açılması için "bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz" diye aradım. 18 yaş altı olduğum için herhangi bir işlem yapamayacağımı söylediler. Telefondan, yani müşteri hizmetlerinden, ben kendim tek başıma TEB şubesine gitsem, açtırabilir miyim kartı? Müşteri hizmetlerinden yararlanamıyorum, şubelerinden yararlanabilir miyim? Sorum bu. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.
TEB şubesine gidip denemek en mantıklısı.

TEB şubesine gidip denemek en mantıklısı.

Bende öyle düşünüyorum hocam ama elim boş döneceğim gibime geliyor.

Nedense, kart kapatıldıktan sonra bana bir SMS geldi. Dedikleri gibi, "bu numaradan açtırabilirsiniz" deniliyor; ama zaten herhangi bir işlem dahi yapamıyorum. Kart da kapatılmışken böyle bir SMS gelmesi, sanki açılacakmış gibi.

Zaten herhangi bir işlem yapmıyorlar niye ümitlendiriyorlar onu anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı