Tebliğciler Pavyonda Dua Etti

Efeisot Kmr

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Exper Ultranote A5B-321
Anakart: Clevo W55xEU
CPU: i3-2348m
GPU: HD 3000
RAM:4GB DDR3 1333MHz
SSD:500GB Sandisk Ultra 3D
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne desem bilemedim. Tebliğciler bir yana pavyona gidilecekse dua etmek neden, dua edilecekse pavyona gitmek neden; kafamda deli sorular var. Daha garip olan duaya katılıp tebliğciler gidince eğlenceye devam etmeleri oldu. 🤣

Ya hadi bak gidersin atıyorum alkol içen adama "içme, günah" dersin adam sallamazsa veya senden rahatsız olursa bir şey demeden gidersin. Bu özgürlüktür, çoğu ülkede vardır ama Türkiye'de bu çok farklı. Adamlar akol içeni Dinen "hain" ilan ediyor ve saçma sapan olmadık yerlerde karşımıza çıkıyorlar. Daha yazardım ama değmez, bu zihniyet düzelmez.

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne desem bilemedim. Tebliğciler bir yana pavyona gidilecekse dua etmek neden, dua edilecekse pavyona gitmek neden; kafamda deli sorular var. Daha garip olan duaya katılıp tebliğciler gidince eğlenceye devam etmeleri oldu. 🤣
Bence bunlar bizle dalga geçiyor. Düşünsene geliyorlar ve dualarına katılıyorsun. Onlar gidince alkolünü yudumlayıp kız dikizlemeye devam ediyorsun. Ameriga bizi kıskanıyor bak onların ülkesinde bu kadar komik olaylar olmuyor. Adamların canı sıkıldığı için bizi gısganıyorlar.

1666804581759.png

Lan ben camiye gitsem ankara havası açıp oynasam veya "Allah yok din yalan" diye konuşsam linç ederler ama. Demekki pavyondaki adamlar camideki adamlardan daha düzgün ve doğru adamlar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı