Tebrikler StronkComrade

Hocam teşekkürler. Gelen konular çok fazla yazım yanlışı içeriyor, bazen gözden kaçırmaya başlıyorum. Affedin, sonradan düzeltmeye çalışıyorum. :)

Çok iyi anlıyorum sizi. Yoğun olduğu zamanlarda gözden kaçabiliyor. Zevkli ve yorucu bir iş konu düzenlemek. Bazılarının ne dediğini bile anlayamazdım. Dedikleri şeyi çözmeye çalışırken, 4-5 konu daha gelirdi üstüne. Zamanla refleks gibi oluyor. İlk zamanlar zorlar biraz. :D

Çok iyi anlıyorum sizi. Yoğun olduğu zamanlarda gözden kaçabiliyor. Zevkli ve yorucu bir iş konu düzenlemek. Bazılarının ne dediğini bile anlayamazdım. Dedikleri şeyi çözmeye çalışırken, 4-5 konu daha gelirdi üstüne. Zamanla refleks gibi oluyor. İlk zamanlar zorlar biraz. :D
Cidden anlamışsınız. Kısa konular hakkında bir sorun yok, adam yapabileceği kadar hatayı yapmış üstüne bir de ne dediğini anlamaya çalışma giriyor... Dediğini toparlamaya çalışırken 3 mesaj geliyor. :)

@Little Bobby Siyasi profil fotoğrafı kullanmayın zaten. Kimsenin siyasi görüşü ile de alakalı değil bu konu. Kurallara göre böyle şeylerin forumda olmaması gerektiği düşünülmüş. AMD ve Intel dövüştürelim, IOS ile Android dövüştürelim burada. Forum amacına uymak gerekir. :)

@StronkComrade Yakında el çabukluğu oluşur ve farkında olmadan hataları düzeltmiş olursunuz. Yazmayı hiç bilmeyen kişiler de nadiren çıkabiliyor. Genel olarak, kısa süre sonra sorun kalmaz. Tekrar tebrik ederim. İyi geceler. :)

@Little Bobby Siyasi profil fotoğrafı kullanmayın zaten. Kimsenin siyasi görüşü ile de alakalı değil bu konu. Kurallara göre böyle şeylerin forumda olmaması gerektiği düşünülmüş. AMD ve Intel dövüştürelim, IOS ile Android dövüştürelim burada. Forum amacına uymak gerekir. :)
Oldu mu :)

Ahahaha. Bu arada kaldırmışlar zaten :) Nedense artık? Ben burada yasal bir partinin logosunu profil fotoğrafım yapıyorum.
Ben kaldırmadım ama saniyeler arasında kaldırıldı. Bundan sonra da dikkat edin hocam. Bu tarz şeylerde incedir Sosyal, birden 1 hafta şutlanırsınız. Benim de bu tarz şeylere ceza vermem lazım. (tabii buna vermeyeceğim)

Ki zaten siz çoğu hatayı bir defa daha tekrar etmiyorsunuz. Bazen başka birileri tarafından çıkarılan tartışmalar sayesinde ceza olduğunuz olmuştu.

Ben kaldırmadım ama saniyeler arasında kaldırıldı. Bundan sonra da dikkat edin hocam. Bu tarz şeylerde incedir Sosyal, birden 1 hafta şutlanırsınız. Benim de bu tarz şeylere ceza vermem lazım. (tabii buna vermeyeceğim)
Şansıma @painkiller hocama denk geldi. Forumun ceza konusunu en iyi bilenlerden biriyimdir. Sınırsız ban yemişliğim var. Bu arada teşekkür ederim.

@Little Bobby siyasi görüşler kişiyi ilgilendirir ve kimse karışamaz müdahale edemez. Ama dediğim gibi özellikle parti logoları kullanmamak daha güzel olur:) Yanlış anlama her parti logosu için geçerli bu durum. Birkaç kişininki de kaldırıldı bu şekilde;)

Demokratik ve laik bir ülkede yaşıyoruz sonuçta değil mi;)

Son düzenleme:
@Little Bobby siyasi görüşler kişiyi ilgilendirir aynen ama dediğim gibi özellikle parti logoları kullanmamak daha güzel olur:) Yanlış anlama her parti logosu için geçerli bu durum. Birkaç kişininki de kaldırıldı bu şekilde;)
Bunu ceza yoluyla değil de uyarıyla bana bildirdiğiniz için size minnettarım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı