Technic Launcher macera mod pack tavsiyesi

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşımla oynamak için Technic Launcher üzerinden mod pack indirmeye karar verdik. İlk önce Hexxit'e karar verdik 1.5.2 çok eski olduğu için dinamikleri çok değişik geldi zevk alamadık. Sonra Crazy Craft oynayalım dedik sitede server dosyalarını bulamadım. Şu an sadece Tekxit 1.7.10 var aklımda sizin tavsiyeniz nedir? Tekxit 3 denedim server kurulmuyor modların bazıları Online desteklemiyor.

Skyfactoryin en son sürümü galiba bu son sürümü ama emin değilim, çok iyi bir paket bu. Sadece technic Launcher'a bağlı kalırsanız düzgün modpaketi bulamazsınız. Online olayı bayağı sıkıntı bu arada biz becerememiştik, ben 3 yıl önce hexxit bitirdim multiplayer bir tek çünkü o destekliyor.

Hocam technic Launcher sitesinde server dosyalarını halihazırda veren packler olması çok işimize geldi kendimiz Java'dan server kuramıyorduk çünkü. Öneri için teşekkürler.

Hocam technic Launcher sitesinde server dosyalarını halihazırda veren packler olması çok işimize geldi kendimiz Java'dan server kuramıyorduk çünkü. Öneri için teşekkürler.

Doğruda mesela technic Launcher'da da skyfactory var ama çok eski sürümü, yani çoğu modpack olsa da sadece eski sürümleri bulunuyor o Launcher'da, mesela bazen ben başka yerlerde hexxitin güncellenmiş hallerini bile buldum siz düşünün 1.7.10'a kadar veya 1.8'e. Kolay ve pratik olmasının bu gibi eksi özellikleri var. Çok zor iş ya Premium hesabın olsa bile güzel bir modpack ve arkadaş ile oynamak uğraştırıcı, ben çok denedim sonra Minecraft'ı bıraktım öyle :D.

Geri
Yukarı