Technopat Ailesinin Bir Parçası Olmak...

Hüzeyfe Daymaz

Hectopat
Yer
36°- 42°K 26°- 45°D
Yıllardır Technopat'ı izler, takip eder ve çok beğenirim. Bu ekipte ilk olarak Recep Baltaş ve Ali Güngör'ü tanıdım. Meğerse perde arkasında daha bir çok güzel insan var imiş. Muhammet Berker Güngör, Emin Çıtak, Mehmet Ali Gündüz, Çağan Çelik ve Mikail Fidan. Hepsine çok selam olsun. Recep Baltaş, Ali Güngör ve Çağan Çelik'in samimi anlatımları ve güler yüzleri sayesinde çok bilgiler edindik Youtube kanallarında şu teknoloji ile ilgili. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerden ricam, açtığım bu konuyu bir teşekkür mesajı olarak kabul edin.

Ayrıca, geçenlerde Youtube'de bir videoya denk geldim Recep Baltaş ve Ali Güngör ile ilgili. Ben de, büyük bir Neşet Ertaş hayranı ve dinleyicisi olarak, videoyu izledikten sonra istem dışı bir şekilde gözlerim doldu ve hatta ağladım sayılır. Sizleri çok seviyorum ve bu ailenin bir parçası olmak çok güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç ayrılmamanız, güler yüzünüzün hiç solmaması ve bir gün yüz yüze de görüşebilmemiz dileğiyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, inceliğiniz için teşekkür ederiz.

Ben de büyük bi Neşet Ertaş hayranı olarak hep dinler ve hüzünlenirim. Babamızın yeri çok ayrıdır. :) Sabahları da Technopat Sosyal'in müzik kısmında çokça paylaşırım.

Yine bu saatte dinliyor ve yine paylaşıyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhabalar, inceliğiniz için teşekkür ederiz.

Ben de büyük bi Neşet Ertaş hayranı olarak hep dinler ve hüzünlenirim. Babamızın yeri çok ayrıdır. :) Sabahları da Technopat Sosyal'in müzik kısmında çokça paylaşırım.

Yine bu saatte dinliyor ve yine paylaşıyoruz.

Bende size çok teşekkür ederim. Neşet Ertaş'ı dinleyebilmek ve onu anlayabilmek, büyük bir ayrıcalık ve erdemdir bence. 1997'den beri kalpten dinleyip gönül verdiğim tek insan..

Bir ben bu ailenin bir parcasi olamadim ona yanarim. Hep üvey evlat muamelesi, hep ban, hep dislanma. Kimse beni sevmiyor :)
En cok beni seveceksiniz, en cok bana soracaksiniz ahahahaha :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı