Technopat Olmak İstiyorum

Nasıl bir kin beslediyse unutamadı bir türlü. Devam et sen böyle. Yarın bir gün sana ters düşen herkese kafana göre bir şeyler yakıştırıp, onları öyle tanırsın. Şu yorumlarını takmıyorum, "Göz Ardı Et" butonunu da kullanıyorum artık.
Rica etsem zamanın varsa şu konuştuğun olayı anlatabilir misin, merak ettim.

Rica etsem zamanın varsa şu konuştuğun olayı anlatabilir misin, merak ettim.
Uzun bir şey değil. Foruma üye olduğum ilk zamanlarda her konuya gülücük atan kişilerle alakalı konu açılmıştı. Ben de bu konunun başlığını okuduğumda "gülücük" yazışı komik geldiği için girip "Hahaha" atmıştım. Sonra konu içinde, bu konuda ve diğer konularda "Hahaha" atan kişilere laf söylemeye başladılar. ""Hahaha" atılsa ne olacak, takılmayın" düşüncesiyle yorum atanlardandım ben. Neden attığımı açıklasam da bu kişi kafasına göre bir sebep bulmuştu ve benim o sebeple attığımı iddia ediyordu. En son "şebek" benzetmesi yaptı ve ben de raporladım. Sonra haksız ban yediğini iddia edip diğer gün başka konularda yine bana göndermeli mesaj atmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklı bi ban çünkü hakaret sayılıyor, hatta bunu koyu tenli bir insana söyleseniz ırkçılıktan bile başınız ağrıyabilir, üniversite zamanlarımda yabancı bir arkadaşım tazminat davasını kazanmıştı, gündelik hayatımızda çok kullanılıyor art niyet taşımıyor olabilir ama bizim niyetimizi karşımızdaki insan anlama mecburiyetinde değil.

Evet ama bu eski üye, o kelimeyi kullandıktan sonra kendisi gibi birinin değil de konuya gülücük atan yeni ve "forum ortamını bozan" kişinin banlanmasının doğru olduğunu savunuyor. En azından cezalar verilirken eskiliğe yeniliğe bakılmıyor, uygunsuz üsluptan 1 gün ceza almıştı. O yüzden daha unutamamış olayı.

Canım benim madem bu kadar faydalı ve iyi niyetli bir üyeydin neden seni itham ettiğim davranıştan ötürü 1 ay ceza yedin? Neden hesabını silip yeniden başlama çabası içerisine girdin? Bal gibi de kasıtlı olarak insanları rahatsız etmek maksadındaydın, kendin kabul etmişsin geçmiş yorumlarda.

Şimdi de mağdur numarası yapıp moderatör ekibini suçluyorsun :) Ek olarak eski üye tanımını yapmana gerek yok, gördüğün gibi hak eden birine bile ilgili kelimeyi söyleyemiyorsun; burada herkes eşit.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı