Technopat ana sayfası için bir öneri

zcv

Hectopat
Bildiğim kadarıyla Technopat ana sayfasında gezindiğimiz sırada Sosyal'den gelen bildirimleri göremiyoruz. Sosyal'den gelen bildirimler ana sayfada da görülmeli bence. Sosyal başlığının üstünde rakamla gösterilebilir ya da Sosyal başlığının yanına bildirimler için bir çan ikonu koyulabilir.

Technopat-Sosyal.png

Bildiğim kadarıyla Technopat ana sayfasında gezindiğimiz sırada Sosyal'den gelen bildirimleri göremiyoruz. Sosyal'den gelen bildirimler ana sayfada da görülmeli bence. Sosyal başlığının üstünde rakamla gösterilebilir ya da sosyal başlığının yanına bildirimler için bir çan ikonu koyulabilir.

Eki Görüntüle 1024998

Tarayıcınızdan bildirimleri açın efendim. "Technopat Sosyal anlık bildirim izni istiyor." diye bir şey çıkıyor izin verin.

Orası normal technopat.net. Ben direkt technopat.net/sosyal adresini yer imi olarak kaydettim, oradan giriyorum. Bence pek gerekli değil. Olsa da olur, olmasa da olur.

Bence olmamalı çünkü gerek yok ve çok da mantıklı değil.

Sosyal ayrı bir kısım; bundan dolayı da Sosyal'deki bildirimler, sadece Sosyal'in içerisinde bulunan bildirim kutusuna gelmeli diyorum ben.

Olsa da olur olmasa da olur aslında fakat çok da gerekli bulmuyorum.

Farklı fikirlere, görüşlere de saygı duyarım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı