Technopat Sosyal için minik bir öneri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dksişm

Centipat
Minik bir öneri vermek istiyorum buraya. Güvenlik ile ilgili açılan konularda konu sahipleri yazım yanlışından dolayı banlanmamalı, bir bilgi istiyor arkadaşlar yardım etmek için fakat banınız olduğundan atamıyorsunuz cevabınızı. Lütfen bu tarz konularda sırf basit bir yazım yanlışından dolayı inadınıza banlamayın moderatörler. İlk bir sorunumuz çözülsün sonra bol bol banlarsınız.

Minik bir öneri vermek istiyorum buraya. Güvenlik ile ilgili açılan konularda konu sahipleri yazım yanlışından dolayı banlanmamalı, bir bilgi istiyor arkadaşlar yardım etmek için fakat banınız olduğundan atamıyorsunuz cevabınızı. Lütfen bu tarz konularda sırf basit bir yazım yanlışından dolayı inadınıza banlamayın moderatörler. İlk bir sorunumuz çözülsün sonra bol bol banlarsınız.
Arkadaşım kendi dilini yazıyorsun sen? Bu sadece bu foruma özel değil. Beğenmiyorsan tutan yok. DH'ye gidebilirsin.

Geliyorsa her konuya gelmeli. Bence gelse iyi olur. Adam sosyale yeni katılmış oluyor. Bu sebeple kuralları pek bilemiyor. Sadece açtığı konuya yazma izni verilmesi iyi olur. @Recep Baltaş

Neden güvenlik peki? Diğer konular önemsiz mi?
Neden güvenlik konuları? Bir kere torpil gösterildi mi herkes ister o zaman.
1618048594093.png

Bu durumda yazım yanlışından dolayı ceza yiyen birisi nasıl bilgi verecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı