Technopat Android uygulaması yayınlandı

Hayırlı olsun.

Sanırım WebView. Ben yine tarayıcıyı kullanırım herhalde :) Alışkanlıklar kolay terk edilmiyor.
Evet. Sosyal'de bir sürü özellik var. Bunların hepsini mobile taşımak ve uzun vadede bakımını yapmak kolay olmazdı. Site %100 mobil uyumlu olduğundan WebView şimdilik yeterli bir çözüm gibi görünüyor. İleride ne olur bilinmez :p

Evet. Sosyal'de bir sürü özellik var. Bunların hepsini mobile taşımak ve uzun vadede bakımını yapmak kolay olmazdı. Site %100 mobil uyumlu olduğundan WebView şimdilik yeterli bir çözüm gibi görünüyor. İleride ne olur bilinmez :p

Forumdan çok ana sayfa için kullanışlı olur diye düşünüyorum.

Sonunda bir Android uygulaması yayınlandığını görmek güzel.
Ancak birkaç eksik var. Mesela Sosyal bölümünde sekme sistemi yok. Ben genelde Technopat Sosyal'de dolaşırken mobilde bile birden çok sekme kullanırım. Ancak bu uygulamada henüz sekme sistemi yok. Umarım ilerleyen zamanlarda sekme sistemini de getirebilirsiniz :)

Girer girmez Sosyal'e girebilmesi için bir seçenek sunulabilir, bir de yukarıdaki çubuğu (üzerinde ileri ve geri butonları olan) kapatma eklenirse hoş olur.

Emeginiz icin tesekkurler ancak frame icerisinde mobil responsive gorunumu yuklemenin, normal chrome uzerinden kullanmakla farki ne? Native uygulamanin farki, kullanici icin kullanimi kolaylastirmak, mobil browser ile saglanamayacak bazi ozellikleri bunyesinde barindirmaktir.

Ben bir fark goremedim

Boyle bir arayuzle girmektense tarayici kullanirim.
1614516200809.png

Geri
Yukarı