Technopat Animeciler Kulübü

rtakak

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Burada animeler hakkında konuşabiliriz, bir şeyler sorabiliriz. Bir şeyler paylaşabiliriz.

Animeciler Loncasına Hoşgeldiniz

Ben başlayayım

Bugün Re:Life'a başladım, henüz 3. bölümdeyim. Beğendim galiba

Türkiyede çok yok onlardan. Türkiyede "Silah,kan,suç,para,hakimiyet veya aşk" gibi garip konuların filmleri veya içerikleri üğretiliyor. Anime çizgi film olarak görülüyor ve izleyen yetişkinde beyinsel sıkıntı olduğu düşünülüyor ülkemde :/.

Sevgili animeciler, çocukluğunda izlediği Pokemon hariç anime izlememiş birine başlangıç tavsiyeniz var mıdır? İngilizcemi geliştirmek için Türkçe izlemeyi düşünmüyorum mümkünse dili çok ağır olmasın

Death Note, Sword Art Online, Shingeki No Kyojin, Kuroko No Basket, Slam Dunk, Haikyu ile başlayabilirsin ve bu arada animeler Japonca hocam anca Japonca geliştirirsin.

Son düzenleme:
Valla tek izlediğim çizgi film Samuray Jack'dir. Onunla büyüdük o da anime mi değil mi bilmem.

Anime pek fazla izlemiyorum fakat bir animeci arkadaşım bana "İzle ya güzel" dedikten sonra bir bölüm izlemiştim.Güzel birşey ama Türkiye'de anime deyince çocuk,velet gibi olaylarla karşılaşıldığını çok gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…