Technopat Animeciler Kulübü

Re:Life çok güzel anime. 13 bölümünü bitirdikten sonra 4 bölümlük OVA bölümlerini izleyin. Asıl olay orada oluyor :)

Çoğu kişi anime izlemeye Death Note ile başladı, siz de onunla başlayabilirsiniz, güzel animedir. Daha sonra Angel Beats, Charlotte gibi serilerle devam edebilirsiniz. Benim favori animelerim olan Steins Gate, Clannad ve Konosuba da çok güzel animeler, sizin de seveceğine eminim.

Bir başlasanız sizin de seveceğinize eminim.
Clannad'da çok güzel bir animeydi ama sonunu pek anlamadım, spoilera gireceği için bahsedemiyorum bile :D
Ne diyorsun kardeşim anlamıyorum.

Her neyse, eskiden çok anime izlerdim. Anime ile ilk tanışıklığım Death Note ile başlamıştı, onun üstüne izlediğim hiçbir animede aynı kaliteyi bulamadım. Death Note bir şaheser gerçekten.
Al benden de o kadar. Gerçekten izlediğim diğer animelerde onun gibi zevk alamadım. Bir tek SAO'da tatmin olur gibi olmuştum ama o da sonrada cozuttu gibi bir şey olmuştu.

Sword Gai'in ilk sezon onuncu bölümdeyim, gizem ögelerinin çok olmasını isterdim onun haricinde güzel anime. :)
Yer yer halk hikayelerine yer verilerek konunun ilerletilmesi ayrı hoşuma gitti.

Yeni başlamayı düşünenlere kesinlikle Sword Art Online öneriyorum. Gerçekten harika bölümleri var. Benim de fanı olduğumu resmimden anlayabilirsiniz :) Bende animeye onunla başlamıştım. Şimdi ise maalesef bayadır anime izleyemiyorum. Yaz tatilinde saat 11'den 2-3'e kadar izliyordum. Şimdi ise okullar açıldığı için saat 10-11 gibi yatıyorum. Bu arada ben Death Note izlemedim ama başlayacağım gibi duruyor :D

Re:Life çok güzel anime. 13 bölümünü bitirdikten sonra 4 bölümlük OVA bölümlerini izleyin. Asıl olay orada oluyor :)

Çoğu kişi anime izlemeye Death Note ile başladı, siz de onunla başlayabilirsiniz, güzel animedir. Daha sonra Angel Beats, Charlotte gibi serilerle devam edebilirsiniz. Benim favori animelerim olan Steins Gate, Clannad ve Konosuba da çok güzel animeler, sizin de seveceğine eminim.

Bir başlasanız sizin de seveceğinize eminim.
Bi' OPM izledim onun dışında izlemeye eriniyorum.

Yeni başlamayı düşünenlere kesinlikle Sword Art Online öneriyorum. Gerçekten harika bölümleri var. Benim de fanı olduğumu resmimden anlayabilirsiniz :) Bende animeye onunla başlamıştım. Şimdi ise maalesef bayadır anime izleyemiyorum. Yaz tatilinde saat 11'den 2-3'e kadar izliyordum. Şimdi ise okullar açıldığı için saat 10-11 gibi yatıyorum. Bu arada ben Death Note izlemedim ama başlayacağım gibi duruyor :D
One Punch Man harika bir dizi vaktin olursa öneririm Bu arada ben de 5 gün oldu izleyeli Sword Art Onlline harika bir dizi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı