Technopat Animeciler Kulübü

Attack on titan, Sword Art Online ve Naruto iyi bir başlangıçtır izlemeyene tavsiye ederim.
Bleach'de var ama izlemedim Gintama'da güzel bu aralar ona bakıyorum.

Bugün Re:Life'a başladım, henüz 3. bölümdeyim. Beğendim galiba :)
Re:Life çok güzel anime. 13 bölümünü bitirdikten sonra 4 bölümlük OVA bölümlerini izleyin. Asıl olay orada oluyor :)

Sevgili animeciler, çocukluğunda izlediği Pokemon hariç anime izlememiş birine başlangıç tavsiyeniz var mıdır? İngilizcemi geliştirmek için Türkçe izlemeyi düşünmüyorum mümkünse dili çok ağır olmasın :utanç:
Çoğu kişi anime izlemeye Death Note ile başladı, siz de onunla başlayabilirsiniz, güzel animedir. Daha sonra Angel Beats, Charlotte gibi serilerle devam edebilirsiniz. Benim favori animelerim olan Steins Gate, Clannad ve Konosuba da çok güzel animeler, sizin de seveceğine eminim.

Çizgifilmciler bastı burayı.
Bir başlasanız sizin de seveceğinize eminim.

Son düzenleme:
Bana Romantik, Dram, Shounen fark etmez bu konulardan herhangi birinden anime önerir misiniz?

Bana Romantik, Dram, Shounen fark etmez bu konulardan herhangi birinden anime önerir misiniz?
Romantik ve dram olarak Koe no Katachi anime filmi çok güzel. Anime dizisi olarak ise Clannad'dan daha iyi bir romantizm ve drama sahip olan bir anime olduğunu sanmıyorum. Sadece dram olarak da Hotaru no Haka'yı tavsiye ederim.

Anime pek fazla izlemiyorum fakat bir animeci arkadaşım bana "İzle ya güzel" dedikten sonra bir bölüm izlemiştim.Güzel birşey ama Türkiye'de anime deyince çocuk,velet gibi olaylarla karşılaşıldığını çok gördüm.:(
Takma sen onlara geçen gün evladına Anime zararlıdır diyen baba ile 4 saat animeler ile ilgili konuştum izlediği Echii serileri anlatıyordu :D

Anime kültürüm pek yoktur şahsen benim. Pek izlemedim şimdiye kadar ama izlediğim en iyi yapımlar Miyazaki yapımlarıdır. Laputa: Castle in the Sky içlerinden favorimdir hatta. İzlemeyenler varsa her Miyazaki yapımını izlemesini öneririm.

Merhaba Initial-D izlemiştim. Sonra da Kamisama Hajimemashita izledim bu gerçekten çok komikti. 1 sezonda High School DxD izledim baya baya +18 di bu. Güzel animeler var vallahi komik olanlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı