Technopat Beğeni Alma Taktikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emre Efe

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gereksiz gelebilir ama ben yinede yazmak istiyorum. :D

1. Beğeni almak için hep mesaj yazmanıza gerek yok. Technopat Capslerine girerek caps paylaşın. Zaten çok kötü capslere bile 2 3 beğeni geliyor. Günde 3 - 5 caps paylaştığınızı ve Technopat Capsleri konusunu günde 10 15 kişinin gezdiğini düşünürsek, her capsten 2 beğeni alınız 2x4 8 beğeni 1 günde 8 beğeni aldınız. Mesaj yazarak beğeni alırsanız az beğeni alırsınız ama aynı zamanda birinin hayır duasını alarak sevap pointde kasabilirsiniz.
  2. İnsanların işine yarayacak şeylerin yapımını anlatın. Örnek veriyorum bilgisayar kullanırken işimizi kolaylaştıracak şeyler mesela Google Chromede kapatılan sekmeyi açmak için CTRL+UP+T olduğu söyleyin bu şekilde beğeni alacağınızı düşünüyorum hemde yöneticilerin gözüne girersiniz.
(Size tavsiyem caps işine Technopat Capsleri "4" çıktığında başlayın, bunu kendi gözlemlemerimle söylüyorum ilk mesaj atılan capsler çok fazla beğeni almış.)

Şimdi bunu okuyanların %50si benim beğeni sayıma bakacak ve "madem bunları biliyorsun senin neden beğeni sayın az?" diyecekler, ben yukarıda yazdıklarımı yapmak yerine böyle bir şey yapmayı tercih ettim. Sizde bu konunun yararlı olduğunu düşünüyorsanız teşekkür etmek yerine "beğen" butonuna basarsanız sevinirim.

Bilmem ki :D
15681_1456465707966793_3563567642478486502_n.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı