Technopat'ta beğeni alamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun gibi konular açmayıp, mantıklı yorumlar yazabilir ve konular açabilirsiniz. Zorla beğendiremezsiniz sonuçta kimseye. Sırf beğeni gelsin kafasıyla yorum yaparsanız bir işe yaramaz. Anlamı olmaz daha doğrusu.
Onlar sadece sayıdan ibaret zaten, bilgili olup az beğenisi olan da var.

Onlar sadece sayıdan ibaret zaten, bilgili olup az beğenisi olan da var.
Fazlasıyla var, katılıyorum. Konu Dışı kategorisinde beğeni ve mesaj kasmış biri ile sadece teknik konulara yazan birinin aldığı beğeniler bir tutulamaz.

Konu Dışı kategorisinde beğeni ve mesaj kasmış biri ile sadece teknik konulara yazan birinin aldığı beğeniler bir tutulamaz.
Gerçekten öyle. Teknik destek ile dirsek çürütenlere mesajlarına oranla hak ettikleri beğeni verilmiyor. İyi, mantıklı bir teknik soru sorana da hiç beğeni verilmiyor hatta. Ben gördüğümü teşvik edici olarak beğenip, vaktim de varsa cevaplamaya da çalışıyorum.
Atıyorum, gözüne kestirdiği bir dine ve onun mensuplarını hedef alan bir üye düşünelim, Sosyal'de herkese mesaj yazıp, rapor isteyip satır satır inceleyip yardımcı olanlardan kat kat fazla beğeni alıyor bazı konu dışı üyeleri.

Gerçekten öyle. Teknik destek ile dirsek çürütenlere mesajlarına oranla hak ettikleri beğeni verilmiyor. İyi, mantıklı bir teknik soru sorana da hiç beğeni verilmiyor hatta. Ben gördüğümü teşvik edici olarak beğenip, vaktim de varsa cevaplamaya da çalışıyorum.
Atıyorum, gözüne kestirdiği bir dine ve onun mensuplarını hedef alıp Sosyal'de herkese mesaj yazıp, rapor isteyip satır satır inceleyip yardımcı olanlardan kat kat fazla beğeni alıyor bazı konu dışı üyeleri.
Forumda uzun zamandır konu dışı bölümüne teknik destek bölümünden daha çok ilgi gösteriliyor. Bu kimine göre iyi kimine göre kötü bir durum. Beğeni sayısı da o kadar önemsenecek bir şey değil bence sadece bir sayı :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı