Technopat Driver Güncelleme Hizmeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sürücülerimi güncelledim fakat ekran kartı siteden son sürüm indirmiştim. Burda tekrar güncelle diyor. Hangisini yüklüyeceğimi şaşırdım. Bunun sebebi nedir ? Ayrıca işimiz bitince haber vermemiz gerekiyodu fakat siteye erişim sağlayamadım. Hata alıyordum tekrar teşekkürler.

Hizmeti kullanmak istiyorum. Ayrıca -overall komut sisteminin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Windows + R, çıkan kutucuğa yonga seti sürücüsünü sürükleyin, bir boşluk bırakıp -overall yazın ve Tamam deyin. Bu kadar.
Teşekkür ederim sonunda oldu. Tavsiye olarak da chipset driver bulma ve yükleme ile ilgili bir rehber hazırlarsanız bilmeyen arkadaşlar için için cok faydalı olur diye düşünüyorum. Programla işim bitti. Böyle bir hizmet verdiğiniz için Technopat Forum'a teşekkür ederiz.

Hizmeti kullanmak istiyorum. Ayrıca -overall komut sisteminin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kullanıcı adı ve şifre gönderildi. Enes sürücülerini güncelledi.

- - - Güncellendi - - -

Sürücülerimi güncelledim fakat ekran kartı siteden son sürüm indirmiştim. Burda tekrar güncelle diyor. Hangisini yüklüyeceğimi şaşırdım. Bunun sebebi nedir ? Ayrıca işimiz bitince haber vermemiz gerekiyodu fakat siteye erişim sağlayamadım. Hata alıyordum tekrar teşekkürler.

Ekran kartı sürücüsünü hangi siteden indirdiniz ? Bilgisayarınız laptop ise üreticinin sitesinden indirdiğiniz driverlar büyük ihtimalle en güncel sürüm değildir.

Ben de şifre alabilir miyim acaba? Teşekkürler şimdiden. Ayrıca bir de soru sorayım, Win 8'in sürücülerinden daha mı günceldir bu sürücüler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı