En güncel driver güncelleme programı

Program kullanmanızı önermiyorum, saçma sapan sürücüler kuruyor ve arıza-probleme yol açıyor. Üreticinizin sitesinde sürücüler vb. var, örneğin ekran kartınız AMD ise AMD'nin kendi sitesi üzerinden güncel sürücüyü indirip kurabilirsiniz.

Driverları mı güncelliyeceğim de hangi program daha iyidir sizce, yani en güncel program sizce nedir önerilerini bekliyorum :)
Driver Pack 2019 var, kendisi yeni driver yüklemek yerine eskisini siliyor. Driver Booster var, bazen kafasına göre bir driver seçip yüklüyor. Benim tercihim Driver Booster ama önermiyorum kesinlikle. Kendi sitesinden kurmak daha güvenilir.

Programlara güvenmeyin, Driver Booster, Driver Pack Solution gibi yazılımlar sizin bilgisayarınıza gereksiz arkaplanda çalışan uygulamaları yükleyeceği için gereksiz kasmalar ortaya çıkacak, en mantıklı yol manuel kurulum. Sistem olarak nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı