Technopat Eski Haline Dönsün Diyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Diktatörlük gibi yönetim ya da belirli kişilerin saçma sapan kaygıları yüzünden önüne gelen özellikler kısıtlandı son zamanlarda. Artık nereye üye olduğumuzu unuttuk. Eskiden "Katkıda Bulunan" takısı vardı, bunu bir iki kişi suistimal etti diye kaldırdılar. Yetmedi ve beğeni gizlendi. Yarın bir gün bizi de gizlerler artık. Ben bu foruma işten vakit oldukça giriyorum. Eskiden moderatörlük de yaptım, o zamanın heyecanı artık yok. Hata yaparsan linç yerdin o zamanlar yönetimden (haklı bir şey) ama şimdi mod'lar rahat görünüyor. Bir blokaj içindeyiz resmen son zamanlarda. Demir yumruk gibi geçiriyor birileri balyozu. Kim karar veriyor bu kararları? 7/24 forumda takılan amaçsız kişiler mi? (Hazır bir cevap gelir gerçi, severiz bunu) Sorunca anket yaptık derler şimdi. Sürekli banlanan troll hesapları saygınlık görmüyor diye mi bu baskıyı kurdular?

Sizlerden de mantıklı yorumlar bekliyorum.

Konuş kardeşim, sonuna kadar arkandayım. Ben burada ziyaretçiyken bile kaliteyi hissediyordum. 1 yıl öncesi ile şimdi aynı değil.

Recep Baltaş yıllarca buranın hit kaygısı yok diyerek gürledi. Şimdi ise yavaştan başlıyor gibi.

• Kıskanan kişiler -adım kadar eminim- yüzünden "Katkıda Bulunan" ibaresinin gitmesi mi dersin?
  • Beğeni için forumda olanlar yüzünden beğeninin kaldırılması mı dersin?
  • Bomboş konuların onaylanıp milleti meşgul edip huzurunu kaçırması mı dersin?

Recep Baltaş'tan isteğim hit kaygısının yok olması. Eski günlerdeki gibi.
beğeni manyağı.png

Diktatörlük gibi yönetim ya da belirli kişilerin saçma sapan kaygıları yüzünden önüne gelen özellikler kısıtlandı son zamanlarda. Artık nereye üye olduğumuzu unuttuk. Eskiden "Katkıda Bulunan" takısı vardı, bunu bir iki kişi suistimal etti diye kaldırdılar. Yetmedi ve beğeni gizlendi. Yarın bir gün bizi de gizlerler artık. Ben bu foruma işten vakit oldukça giriyorum. Eskiden moderatörlük de yaptım, o zamanın heyecanı artık yok. Hata yaparsan linç yerdin o zamanlar yönetimden (haklı bir şey) ama şimdi Mod'lar rahat görünüyor. Bir blokaj içindeyiz resmen son zamanlarda. Demir yumruk gibi geçiriyor birileri balyozu. Kim karar veriyor bu kararları? 7/24 forumda takılan amaçsız kişiler mi? (Hazır bir cevap gelir gerçi, severiz bunu) Sorunca anket yaptık derler şimdi. Sürekli banlanan troll hesapları saygınlık görmüyor diye mi bu baskıyı kurdular?

Sizlerden de mantıklı yorumlar bekliyorum.

Hocam içinizi güzel döktünüz tebrik ederim. Dediklerinize katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı