Technopat Font

zylenix

Kilopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Konuda belirttiğim gibi forumdaki technopat yazısının font'unu bilen varmı veya yüksek çözünürlüklü png şeklinde yazısını atabilicek varmı , foruma bazı tasarımlar yapmak istiyorumda :)

Yanlış hatırlamıyorsam bir font üzerinden tasarlanarak yapıldı, o yüzden font seti olarak bulman mümkün değil.

Pshop kullanıyorsan kendin üzerinden çizerek (trace) elde edebilirsin.

dafont.com da space age diye ara en yakın o gibi. Biraz üzerinde oynayarak yapabilirsin. Ayrıca forum için tasarım yapmak istemene sevindim grafik bölümü biraz hareketlenebilir.

Yanlış hatırlamıyorsam bir font üzerinden tasarlanarak yapıldı, o yüzden font seti olarak bulman mümkün değil.

Pshop kullanıyorsan kendin üzerinden çizerek (trace) elde edebilirsin.
Anladım fakat çizerek kullanma şansım yok çünkü elimde bi png'si yok :) forumdan alamıyorum resmi o yüzden sıkıntı oluyor . Yinede yorumun için teşekkürler .

- - - Güncellendi - - -

dafont.com da space age diye ara en yakın o gibi.Biraz üzerinde oynayarak yapabilirsin.Ayrıca forum için tasarım yapmak istemene sevindim grafik bölümü biraz hareketlenebilir.
Teşekkür ederim :) Evet bazen can sıkıntısına arada giriyorum tasarım yapıyorum bunları forum üzerine değerlendiricem artık :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı