Technopat Forum Değişiyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düzenlemelerle beraber şuan ki renksizliğini kaybeder diye düşünüyorum yani iyi olur..

Hazır bir değişikliğe kalkışmışken Forum ana sayfasında çevrimiçi sohbet bölümü konulsa bence güzel olur, sizce..?

Defalarca söylendi ama forum amacından sapar. Ben istemem öyle bir şey olmasını. İsteyen Steam'de Skype'ta ekleyip sohbet etsin.

Sohbet için özel mesaj bölümü var zaten. Sohbet bölümü olursa bizim ve en çok da Recep Baltaş'ın başı ağrıyacaktır.

Böyle bir şey olursa eğer forumun ne anlamı var ?

Ben bir öneri sundum ve sizlere düşüncelerinizi sordum, önerimi yargılayın demedim. Eğer ki önerimin olmaması gerektiğini düşünüyorsanız bunu belirtirsiniz, soruma soruyla karşılık verip, öneri yaptığım için pişman etmeye çalışmanıza gerek yok.

500 mesaj üstü insanlar isterlerse konuşmaya girip sohbet edebilirlerse ancak seviyeli bir konuşma olur.
Her kafasına esen gelirse küfürden yazı yazamayız. Tıklayınca resmi büyütme gelsin.

Sunduğum öneriye ön yargı ile yaklaşmadan, yıkıcı değil yapıcı yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

Sohbet için özel mesaj bölümü var zaten. Sohbet bölümü olursa bizim ve en çok da Recep Baltaş'ın başı ağrıyacaktır.

Mesaj sayısı 500'ü geçmiş kişilerin birbiriyle anlık sohbet ettiği bir ortam baş ağrıtmaktan çok sosyalleşmemizi sağlar diye düşünüyorum. Sonuçta kimse kimin o an çevrim içi olduğunu bilemeyecek, sadece isteyenler sohbet edecek.

Niye başınız ağrısın ki? :) İleti gelmiyor genelde yapılan sitelerde. Sizin adınız geçse haberiniz olmaz :)

Bence bir Forumun sonunu getirecek şey sohbet bölümü olur.

Ben yinede sohbet bölümünün olmaması gerektiğini düşünüyorum. Benimki de bir görüş sadece :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı