Sosyal'i Güncelledik: XenForo 2.1.6

Güncelleme konusunda ne kadar takıntılı olduğumuzu bilmeyen kaldı mı? Sizlere güncelleyin deyip kendimiz eski sürümlere takılı kalmıyoruz :) Yarım saat önce XenForo'nun yeni 2.1.6 güncellemesi çıktı ve biz de hemen bu sürüme geçtik.

Hata düzeltmelerine ek olarak bu sürümle birlikte Sosyal'e IGTV videolarını ve Facebook story.php uzantılı paylaşımları da ekleyebilirsiniz artık.

Güncellediğimiz diğer eklentiler:
  • Media Gallery 2.1.6
  • Resource Manager 2.1.5
  • Enhanced Search 2.1.3
Keyifli Sosyal'ler! 😎
Rica etsem son açtığım konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz? Bir senedir çözemediğim bir sorunum var.

@Recep Baltaş hocam, ne kadar güncelleme yapsak da, örneğin iOS için sürekli beraberinde sorun getiriyor diyoruz ya, neden kaynakladığı belirsiz, son zamanlarda Sosyal'e girerken ya hata alıyor giremiyoruz ya da çok ağır giriyor. Bilginiz dahilinde olsun.

Aynı şekilde şuan forum konularında gezmekte sıkıntı yaşıyorum. Merak ettim acaba sorunun Google ile ilgili olma ihtimali var mı?

Merak ettim acaba sorunun Google ile ilgili olma ihtimali var mı?
Her şeyin Google ile bağlantısı var. Haliyle ihtimal değil, nedeni o zaten :)
Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin ama CloudFlare ile çalışmıyor mu bu site? Yoğunluğu geçtim siber saldırılara bile dayanıklı olması lazım diye biliyorum ben.
Cloudflare Server yükünü kontrol etmez. Güvenlik için kullanılır. Siber saldırı yüküyle, sunucu kullanım yükü farklı durumlardır :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı