Technopat forum - sosyal farkı nedir?

CreedXP

Centipat
Daha fazla  
Yeni yeni aktif kullanmaya başladım Technopat ana sayfaya gelince bir sosyal bir de forum olarak 2 ayrı sekme görüyorum ikisinde de aynı forum mantığı var sanırsam soru cevap vs. gibi peki bunların farkları nedir?

Sosyalin anlamı toplumla ilgili demek sözlükte. Bana göre insanlarla iç içe olmak demek. İletişim kurmak demek. O yüzden diğer forumlara nazaran buraya daha iyi uyuyor bu tabir. Ve bir yandan farkımızı ortaya koyuyoruz 🤭

İkisinin de kullanım amacı ve mantığı aynı aslında bir fark yok.
Fark yok. Ya forum, ya sosyal, ya da iletişim...

Fark yoksa topluluk neden bölünmüş ki örneğin benim sorunum var ama forumda takılan kişi sosyalde benim konumu göremez ya da tam tersi ya da ben bir konu açacağımda hangi tarafta açacağıma şaşırıyorum.

1712609597481.png

Arkadaş buradan bahsediyor. Foruma girdiğinde de sosyalde açılan konulardan görüyorsun. Bir fark yok yani.

Fark yoksa topluluk neden bölünmüş ki örneğin benim sorunum var ama forumda takılan kişi sosyalde benim konumu göremez ya da tam tersi ya da ben bir konu açacağımda hangi tarafta açacağıma şaşırıyorum.
Bir yanlış anlaşılma var sanırım; Technopat ikiye ayrılmıyor, sadece burası var, Technopat Sosyal.

Technopat foruma basınca beni arama kısmına atıyor, attığı yer sosyaldeki arama sistemini kullanarak "Technopat forum" geçen etiketli konuları aramak yani.

Eki Görüntüle 2163203
Arkadaş buradan bahsediyor. Foruma girdiğinde de sosyalde açılan konulardan görüyorsun. Bir fark yok yani.

Bir yanlış anlaşılma var sanırım; Technopat ikiye ayrılmıyor, sadece burası var, Technopat Sosyal.

Technopat foruma basınca beni arama kısmına atıyor, attığı yer sosyaldeki arama sistemini kullanarak "Technopat forum" geçen etiketli konuları aramak yani.

Anlaşıldı şimdi yerine oturdu.

Geri
Yukarı