En iyi forum Technopat Sosyal

The Executioner

Hectopat
Katılım
19 Ekim 2018
Mesajlar
7.835
Makaleler
6
Çözümler
37
Başka forumlarda böyle güzel tartışma ortamı yok. Genelde insanlar yanlış biliyorsa kabulleniyor fikir alışverişi falan yapıyorsunuz adeta bağımlılık yapıyor. :D
Evet, bırakılmıyor. Bırakmaya çalışanları da gördünüz. :D
 

PanzerTR

Kilopat
Katılım
29 Ocak 2019
Mesajlar
6.649
Makaleler
12
Çözümler
61
Yer
Gotham
Ben bu forumun disiplinini seviyorum.

Her mesaj okunuyor rapor sistemi ile anında sakıncalı bir şey varsa kaldırılıyor.

Bu diğer forumlarda da var evet ama burada yazım kuralları vs. gibi katı kurallar olduğundan moderatörlere daha çok yük düşüyor.

Yazım kuralları en iyi özelliği forumun çok düzenli kalmasıni sağlıyor.

Üyelere gelirsek burası yarı yarıya diyelim.
Sevdiğim var sevmediğim var.

Oh be rahatladım...
Şöyle bir konu arıyordum.
 

Mahir Burakk

Centipat
Katılım
10 Eylül 2020
Mesajlar
2.788
Çözümler
7
Yer
Hiçkimseyle hiçbir şey yapmıyor.
Ne bu, yönetime yaranma konusu falan mı? Konusu açıldığında şu kötü bu kötü dersiniz. Bazen de bunu dersiniz. Bunu herkes için demiyorum. Neyse daha yazmıyım konu büyür hiç uğraşamam.
Yönetime de laf atıyorum gibi anlaşılmasın öyle bir şey yaptığım yok.
 

afterxalien42

Decapat
Katılım
19 Haziran 2018
Mesajlar
114
Merhabalar bugün sizlere benim açımdan en iyi forum olarak görülen Technopat Sosyal'in neden en iyi forum olduğundan bahsedeceğim. İnternet aleminde birçok forum var ünlüsü de var ünsüzü de... Ad vermeyeyim birçok foruma üyeyim ve aralarında en aktif kullandığım Technopat Sosyal. Bilgisayar ile ilgili bir sıkıntım olduğunda hemen Technopat Sosyal'e atlıyorum. Diğer forumlarda çok boş konular olabiliyor mesela Türkiye'nin en eski forumlarından olan "X" forumu. Fakat Technopat Sosyal üyeleri ile bir samimiyet gerçekleştiriyor ve açtığınız konuda bahsettiğiniz sorun saatler içerisinde çözüme kavuşabiliyor. Technopat Sosyal yetkilileri ve üyeleri hep birlikte burayı benimsiyorlar ve boş konuşmaktan ziyade forum kısmında açıklanan sorunların çözüme kavuşması için uğraşıyorlar. İşte Technopat Sosyal'in en sevdiğim kısmı da bu... Bu arada son olarak söylemek istediğim şey: Technopat Sosyal'i arkadaşım sayesinde öğrendim ve çok sevdim!

Technopat Sosyal en iyi forum sitesi değil. 🙂 Eleştirilecek yönleri var ve en insanı bıktıranı imla kurallarına uymayınca ceza alıp bir süre mesaj yazamama olayı. Acil bir sorununuz var biri konunuza mesaj atıyor ama "noktadan sonra boşluk bırakmadığınız için ceza" uyarısı alıp bir şey yazamıyorsunuz. O yüzden kesinlikle en iyi değil, mümkün olamaz. 🙂
 
Son düzenleyen: Moderatör:

hawkemaybe

Centipat
Katılım
6 Nisan 2019
Mesajlar
113
Makaleler
1
Acil bir sorununuz var biri konunuza mesaj atıyor ama "noktadan sonra boşluk bırakmadığınız için ceza" uyarısı alıp birşey yazamıyorsunuz.
''Bir şey'' ayrı olacaktı 😇

Burayı çok seviyorum, her gün yeni şeyler öğreniyorum. Konu ve blog açabilmenin yanında bir de kendi duvarında paylaşım yapabilme imkanı olsa çok hoşuma giderdi açıkçası.
 

CJack60

Megapat
Katılım
18 Haziran 2015
Mesajlar
17.330
Makaleler
82
Çözümler
21
Yer
ε
Buranın konu açmak için gelen yeni üyeler için en iyi forum olduğunu düşünmüyorum. Daha baştan kurallardan bihaber konu açıp ceza alan üyelerin yerinde olmayı istemem. Bura zamanla alışılan ve sevilen bir sitedir.
 
Yukarı