Technopat Forumu Seviyorum Ya

• Konuyu başlatan dieforhsyn07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 4B
Ceza sayısı değil de, ceza sayısı/post sayısı oranının düşüklüğü bence belirleyici etken olmalı :D

Üye olduğum ilk zamanlar yani ilk 3 günde 3 ceza yedim yazım hatasından dolayı. Artık yorum yazmadan ve konu açmadan önce dilbilgisi kitabıma bir bakıyorum. Yazdıklarımı bir iki kere okuyorum yanlış var mı diye. Sayenizde dil ve anlatım dersimdeki netlerim yükseldi :D

En üstteki adama ceza verilmeli. Ya, süper gibi Türkçe'ye uymayan kelimeler kullanmakta.

- - - Güncellendi - - -

Üyeliğimi silinmesini istiyorum mümkün mü? Başka bir kullanıcı adı ile üye olmak sebebimdir.

Forumda yeni ceza sistemini çok sevdim :). Artık ceza yenilen mesajlarda kırmızı kart, uyarı verilen cezalarda ise sarı kart simgesi var :). Şuan 6 kırmızı kart, 2 sarı kartım var :). Acaba 3. sarı kartı görürsem önümüzdeki haftaya cezalı mı oluyorum? Federasyon normalde 3 sarı görene bir maç ceza veriyor :). Bu yeni sistem beni ceza yemeye teşvik etmeye başladı :).

Az önce saydım da benimde 12 cezam var. İlk mesajımı attım, Burak Alkan'la tanıştık sonra. :D

Yanlış yazarsam ceza yerim diye Dil ve Anlatım dersinde sınıf birincisiyim. 70'in altında notum yok. Burak Alkan her yerde. :D

Geri
Yukarı