Technopat Gansta's Paradise

Ellerinize sağlık. Böyle şeylerle uğraşmak yerine ders çalış diyenlere pek anlam veremedim. Sonuçta bunu yapmak günlerini almamıştır herhalde, max. 1 saat falan sürmüştür. Ders ders nereye kadar, arada bir bu tarz şeyler ile kafa dağıtmak lazım bence.

Tekrardan merhaba. Ali hocamın yorum yaptığını görünce toplu bir cevap vereyim dedim.

En çok yüksek sesten ve müziğin patlama noktasını ayarlayamadığım için biraz eleştiri yemişim. Eleştiriler için teşekkürler. Bu sefer farklı bir program kullandığım için müziğin sesini pek ayarlayamadım. Bunun için özür dilerim. Bir daha bu tür bir video hazırlarsam bu eleştirilere dikkat edeceğim.

Ek olarak ufak bir video için sınava bağlayan hocalarımı anlayamıyorum. Tek eğlence kaynağım olan şu forumda sürekli bunu ima ediyorsunuz bana. Dershaneler kapandı. Uzaktan eğitim olduğu için evde canım sıkılıyor. Dershane olduğu vakit 2 ay buraya girmemiştim. Lütfen biraz halden anlayın.

Şu an olağanüstü bir haldeyiz. Okul ve kütüphanede olmam gerekirken eve sıkıştım. Eğlence kaynağı arıyorum sadece kendime. Hepinize iyi Sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı