Technopat Güncellemeden Sonra Yaşadığım Sorunlar

Aynı sorunları yaşıyorum.

Yaptım hocam, faydası olursa söylerim.
Bende bazen çok yavaş bazen çok hızlı oluyor.
Stabiliteyi yakalayamıyorum bende sizin gibi ama son 3 gündür sürekli yavaş.

@Vasc Kod satırlarını aynen kopyalayıp yapıştırman lazım bir de ismine 1 boşluk bırakıp .bat yapmazsan olmaz. Zaten masaüstünde simgesi değişik gözükür olunca. Chrome kapalı iken çalıştırman gerekiyor.

Şuan bu şekilde gözüküyor, birde bir şey sorucam kodun başındaki kelime 'echo off' olucak demi. Birini etiketlemişsiniz de anlayamadım tam.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    1,4 KB · Görüntüleme: 38
Kimseyi etiketlemedim onların hepsi kod. Bu arada evet metin defterini .bat dosyası yapmışsınız.

Ben zaten konu açmıştım. Çözüldü demişler ama çözmemişler. Telefondan giriyorum CTRL + F5 yapamıyorum birde.

Bugün fazla girmediğimden de olabilir bilmiyorum ama olmadı, çoğu kişide bu sorunlar yaşanıyorsa mecbur el atmalılar. Bize de beklemek düşer.

Çok yakında tamamen çözülecektir arkadaşlar, nadir de olsa cevap vermekte zorlandığı olabiliyor şimdilik. Eğer sayfa yükleniyor ancak bazı kısımlar eksik veya hatalı geliyorsa reklam engelleyiciler sebebiyet verebiliyor ek olarak. Şuan gayet hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

Son 2 günde baya azaldı hocam sorun, bekliyoruz umarım düzelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…