Technopat Güncellemeden Sonra Yaşadığım Sorunlar

Bat dosyası var onu çalıştırıp yeniliyorum. Sende yapmak istiyorsan not defteri aç içine şu kodları sırasıyla yaz sonra farklı kaydet bas ismini ip reset .bat yap KODLAMA kısmı ANSI olsun.

KODLAR:

@Echo off
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
cls
echo DNS resetleme yapildi.
echo Cikis icin herhangibir tusa basin.
echo IPsorgu.com iyi gunler diler.
pause
Yaptım hocam, faydası olursa söylerim.
Bende bazen çok yavaş bazen çok hızlı oluyor.
Stabiliteyi yakalayamıyorum bende sizin gibi ama son 3 gündür sürekli yavaş.

@Vasc Kod satırlarını aynen kopyalayıp yapıştırman lazım bir de ismine 1 boşluk bırakıp .bat yapmazsan olmaz. Zaten masaüstünde simgesi değişik gözükür olunca. Chrome kapalı iken çalıştırman gerekiyor.

@Vasc Kod satırlarını aynen kopyalayıp yapıştırman lazım bir de ismine 1 boşluk bırakıp .bat yapmazsan olmaz. Zaten masaüstünde simgesi değişik gözükür olunca. Chrome kapalı iken çalıştırman gerekiyor.
Şuan bu şekilde gözüküyor, birde bir şey sorucam kodun başındaki kelime 'echo off' olucak demi. Birini etiketlemişsiniz de anlayamadım tam.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    1,4 KB · Görüntüleme: 38

Ben zaten konu açmıştım. Çözüldü demişler ama çözmemişler. Telefondan giriyorum CTRL + F5 yapamıyorum birde.

Ben zaten konu açmıştım. Çözüldü demişler ama çözmemişler. Telefondan giriyorum CTRL + F5 yapamıyorum birde.
Bugün fazla girmediğimden de olabilir bilmiyorum ama olmadı, çoğu kişide bu sorunlar yaşanıyorsa mecbur el atmalılar. Bize de beklemek düşer.

Çok yakında tamamen çözülecektir arkadaşlar, nadir de olsa cevap vermekte zorlandığı olabiliyor şimdilik. Eğer sayfa yükleniyor ancak bazı kısımlar eksik veya hatalı geliyorsa reklam engelleyiciler sebebiyet verebiliyor ek olarak. Şuan gayet hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

Çok yakında tamamen çözülecektir arkadaşlar, nadir de olsa cevap vermekte zorlandığı olabiliyor şimdilik. Eğer sayfa yükleniyor ancak bazı kısımlar eksik veya hatalı geliyorsa reklam engelleyiciler sebebiyet verebiliyor ek olarak. Şuan gayet hızlı ve sorunsuz çalışıyor.
Son 2 günde baya azaldı hocam sorun, bekliyoruz umarım düzelir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı