Technopat hiç Windows 7 kurulumu rehberi yapmadı

Nostalji olarak yapmalarını çok isterim. Windows 7 çocukluğumun aşkı.
2010-2012 model sistem toplayıp, Windows 7 ye kadar olan işletim sistemlerinden bir kurulum serisi, sonra Win7 den sonraki bir seri yapılsa güzel olur, Win7 bir çağı kapatıp başka bir çağı açtı resmen.

2012 yılını çok iyi hatırlıyorum. O yılda özey şen ile Windows 8 kurulumunu gerçekleştirerek başladı.

Gerek var mı Windows 7 de artık Steam bile desteklemiyor ana sen bilirsin DC de çalışmıyor.

2010-2012 model sistem toplayıp, Windows 7 ye kadar olan işletim sistemlerinden bir kurulum serisi, sonra Win7 den sonraki bir seri yapılsa güzel olur, Win7 bir çağı kapatıp başka bir çağı açtı resmen.
Ama hani 1998 model bir araba (motoruna parça değiştirmedin) 2023 te aynı performansı mı verir!? Yani artık 3090 i9-12.nesil sistemin win7 de 1650 i5-5.nesil performansı verir desteklemez kaldırmaz win7

Gerek var mı Windows 7 de artık Steam bile desteklemiyor ana sen bilirsin DC de çalışmıyor.

Ama hani 1998 model bir araba (motoruna parça değiştirmedin) 2023 te aynı performansı mı verir!? Yani artık 3090 i9-12.nesil sistemin win7 de 1650 i5-5.nesil performansı verir desteklemez kaldırmaz win7
Takipçilerin bir çoğu genç ve merak ediyorlar, ben gördüğüm için pek merak etmiyorum ama maziyi şöyle bir hatırlamak ve nereden nereye demek, yoksa ne performansı bekleyeceksin ki :)

YouTube kanalından bahsediyor.

Oyun oynamıyorum :)

Ama hani 1998 model bir araba (motoruna parça değiştirmedin) 2023'te aynı performansı mı verir? Yani artık 3090 i9-12.nesil sistemin Windows 7 de 1650 i5-5.nesil performansı verir desteklemez kaldırmaz Windows 7

Zaten oyun oynatmayan bir bilgisayara kurar, DC ihtiyacı varsa browserdan açar yani i9-12.nesile niye Windows 7 kurma gereği hisseder ki insan?

Yeni konular

Geri
Yukarı