Technopat için öneriler

Recep hocam Technopat için düşündüğüm bir şey var tabii sizinde hoşunuza giderse bence cinsellik veya aşklarda anonim konu oluşturulabilmeli.

Gayet mantıklı bir önerme. Bunu düşünelim @Emre C

Mesajların altına "beğenmeme" bırakabilelim. Eğer bir mesaja katılmıyorsak; ya uzun uzun neden katılmadığımızı yazacağız, ya da "Hahaha" veya "Kızgın" atacağız ki yanlış anlaşılacak.

Bunu oylamaya sunuyorum.

Yaş sınırı 15'e çıkartılsın ve foruma üyelik kimlik fotokopisi ile falan olsun. Ciddiyim, ironi değil. Küçük arkadaşlar alınmasın, hepsi aynı değil ama yaş kitlesi çok düştü maalesef.
Katiliyorum. Dediginiz gibi hepsi degil ama gozlemledigim kadariyla yas kitlesi oldukca dusuk.

Ek olarak forumda konu acabilmek icin bir mesaj limiti olmali. Mesela en az 50 mesaj gibi. Sorunu olan uye olup konu acip sonra sirra kadem basiyor.

Evet bunu uzun zaman önce ben de düşünmüştüm. Buna ihtiyaç duyacak kişiler olabilir.

Evet bende ihtiyaç duyuyorum kendimi ve diğer forum kullanıcılarını düşündüğüm için böyle bir öneri sundum ben de.

Gayet mantıklı bir önerme. Bunu düşünelim @Emre C

Bunu oylamaya sunuyorum.

Böyle yanıt verip ilgilenmeniz içimi gerçekten ısıtıyor ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı