Technopat için Minik Öneriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmeytheyt

Hectopat
Daha fazla  
Technopat için minik bir-iki öneri yapmak istiyorum.
1-Ban yedikten sonra aktif olan ve en son 1 saat içerisinde yazı yazmış bulunduğumuz konuya son 1 mesaj hakkı böyle bir şeyin imkanı olabilir mi bilmiyorum ama hepimiz ban yiyoruz ve en azından aktif olan son 1 saat içerisinde yazmış bulunduğumuz konulara 1 mesaj hakkımız olsa iyi olabilir en azından "ban yedim" ve sorulan sorunun cevabını yazmamız bence olmalı en azından kendi konumuz içinde bu özellik olsa sadece kendi konumuz için bile olsa güzel olurdu.

2-Ban yedikten yedikten sonra çevrimiçi yazan yerde en azından banlı yazarsa güzel olabilir biliyorum çoğu ban ile alakalı ama ben kurallara hakaret etmiyorum sadece ban yedikten sonra ufak da olsa bir belirtisi olsa diyorum.

1611048444868.png

3-Ban yedikten sonra en azından herhangi bir moderatör ile son 1 mesaj hakkı aslında bu olsa da hiç fena olmaz gerçekten ama ne kadar önemli olur bilemem sadece öneriyorum.
Son: Lütfen gören herkes eğer beğendiyse beğene beğenmediyse kızgına tıklasın.

download.png

Ya da.

download.jpg

Not: Konu kapalı olabilir sadece emoji atılarak da cevaplanabilir ve emoji kasmak için yapmadım sadece birazcık mustarip olduğumdan dolayı yapmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı