Technopat İçin Öneriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Arkadaşlar, faydalı bir konu olacağını düşündüm, açtım. Sizce Technopat'ta yapılması ve değişmesi gerekenler neler?
Benim kafamda 2 fikir var mesela. İlki, yazım kurallarının hafiflemesi. İkincisi ise, bir Mac OS uygulaması hiç fena olmazdı. Buradan @Recep Baltaş ve @Ali Güngör sesleniyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilk önerin icin sitenin genelinin olumlu bakacagini saniyorum. Zira Konu Disi forumunda yaklasik her 10 konudan 1'i neden uzaklastirdiniz beni diye serzenis'te bulunanlardan ibaret... :)
Hos biz olumlu baksak ne olur bu öneriye, yine uzaklastirilacagiz iste lakin zamanla koymuyor insana. Ben 1 aydir uzaklastirilmiyorum mesela, acaba sitede bir sey ters mi gidiyor, uzaklastirma butonumu bozuldu profilimdeki diye aklima bir soru gelmiyor degil. :)

Sevgiler :)

Sonradan gelen edit: Ayrica Technopat teknik yöneticilerine sesleniyorum, site ici aramada sorun var... Kendi actigim konulara bakmak isteyince tüm actigim konulari bulmuyor, mecbur google'den aratiyorum. O herseyi buluyor sagolsun...

Her ne kadar espri olsa da ban olayına katılmıyorum, zira hesabım bu konuyu açtıktan sonra ban yedi başka hesaptan cevap vermek zorunda kaldım :D .

Son birkaç gündür mesajlarımızdaki reklamlar büyüyüp mesajlarımızı kapatmaya başladı. Onu düzeltirlerse iyi olur.

Arkadaşlar, faydalı bir konu olacağını düşündüm, açtım. Sizce Technopat'ta yapılması ve değişmesi gerekenler neler?
Benim kafamda 2 fikir var mesela. İlki, yazım kurallarının hafiflemesi. İkincisi ise, bir Mac OS uygulaması hiç fena olmazdı. Buradan @Recep Baltaş ve @Ali Güngör sesleniyorum. İyi forumlar.
Yazım kurallarını ben de sevmiyorum ama disiplinli bir forum için bu kanun şart.

Tabiki haklısınız, disiplin için kural gerekir. Ama biraz daha hafifleyebilir. Ayrıca android, ios veya mac os uygulaması hakkında görüşleriniz nedir? Mac abartı olabilir ama bence 3ü de olsa hiç fena olmaz. :D

Sonradan gelen edit: Ayrica Technopat teknik yöneticilerine sesleniyorum, site ici aramada sorun var... Kendi actigim konulara bakmak isteyince tüm actigim konulari bulmuyor, mecbur google'den aratiyorum. O herseyi buluyor sagolsun...
Bu sorun düzeldi diye biliyorum abi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı