Technopat için yaptığım meme nasıl olmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok iyi olmuş part 2 umarım yakın zamanda gelir :)

@Demorlius hocam sizden bir ricam olacak. Şunu yapar mısınız?
Rampage/Snopy görünce şişman süvari:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Baltaş ve UEFI kısmı güzeldi. PTT kısmında Walter White'ı görünce kahkaha attım.

@Demorlius hocam sizden bir ricam olacak. Şunu yapar mısınız?
Rampage/Snopy görünce şişman süvari:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzledikçe hyple landim ah be Devil May Cry 5 seni oynamak istiyorum ama imkanim yok :(

Video konusuna gelince ben beğendim gayet iyiydi güzel olmuş tebrikler.

Merhaba sosyal kullanıcıları, YouTube kanalıma video olarak yaptığım Meme'yi size göstermek ve fikirlerinizi almak isterim, bu videoda kimseye nefretimdem veya kızgınlığımdan dolayı bu videoyu yapmadım, hatta sevgimden dolayı yaptım, biraz amotörce olmuş olabilir. Neyse iyi seğirler.

Bana Çok güzel sokmuşun ayıp ya

Merhaba sosyal kullanıcıları, YouTube kanalıma video olarak yaptığım Meme'yi size göstermek ve fikirlerinizi almak isterim, bu videoda kimseye nefretimdem veya kızgınlığımdan dolayı bu videoyu yapmadım, hatta sevgimden dolayı yaptım, biraz amotörce olmuş olabilir. Neyse iyi seğirler.

Windows vista adamdır tamammı (neden olduğunu bende bilmiyom la)

Sanırım yazım yanlışı yapan tayfadan biriyim 24 uyarımın 14ü yazım yanlışı :D

Mükemmel olmuş bu arada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı