Technopat ile nasıl tanıştınız?

Demek sende eskilerdensin.:LOL: 2013 yilinin son zamanlarinda bir konu arastirirken konu basligi ciktigi icin dikkatimi cekti. O zamandan 2016'ya kadar baska bir nickle buradaydim. Arada bir yil askerlik boslugu var ve 2017 den bu yana yine buradayim. Akif'in eski Nvidia ekran kartina OC yapip Sleeping Dogs oynama videosu bize attigi zamanlardan tut daha neler neler hatirlarim.:paragöz:

Demek sende eskilerdensin.:LOL: 2013 yilinin son zamanlarinda bir konu arastirirken konu basligi ciktigi icin dikkatimi cekti. O zamandan 2016'ya kadar baska bir nickle buradaydim. Arada bir yil askerlik boslugu var ve 2017 den bu yana yine buradayim. Akif'in eski Nvidia ekran kartina OC yapip Sleeping Dogs oynama videosu bize attigi zamanlardan tut daha neler neler hatirlarim.:paragöz:
Ben çok hatırlamıyorum çünkü o zamanlar küçüktüm. Ufacıktım (alageyik) :)
Ben videoları çok hatırlamıyorum ama Recep Baltaşın eski hali hala aklımda :)

Bundan 3 yıl önce arkadaşımın bigisayarı mavi ekran vermişti. İnternete yazdığımda ilk çıkan site technopat’tı. Tanışmam böyle oldu aktif kullanmaya 2 hafta önce başladım ama :/

Teknolojiye olan ilgimin başlamasıyla Technopat'ı görmüştüm. İlgimde öyle başladı zaten.[emoji16] 2015 yıllarında çıkan yeni anakart ve ekran kartı tasarımlarına bakarken Technopat'ta bayağı vakit geçirdim. Güçten fazla tasarım meraklısıyım.[emoji39] Tabi Technopat sistem testleri videosu da ayrı güzel geliyor.

LEVEL dergisinin donanım kısmında yazılarını okuyarak Recep Baltaşı tanımış oldum. Daha sonra Technopatla tanıştım

Senelerden 2013-2014 falan.
Sıcak bir yaz günüydü.
Bilgisayarı çok fazla merak ettiğim dönemlerdi.
Youtube'da gezinirken topladıkları sistemleri gördüm.
O zamandan beridir Youtube kanallarını takip ederim.
Aradan 2 - 2.5 yıl geçti, yorumlarda Sosyal kelimesinin sıkça geçtiğini gördüm. Haliyle merak edip girdim ve üye oldum.
Üye olduktan 2 ay sonra da aktif olarak girmeye başladım :)

Bilgisayarımda bir sorun vardı, format atmam gerekiyordu. Format atmayı öğrenmek için siteye kayıt oldum. Bir dönem hiç uğramadım Sosyal'e. Hesabımın ve sitenin varlığını unutmuştum neredeyse. Şimdi ise 7 aydır buralarda yatıp kalkar oldum.

Bazen iyi ki bilgisayarımda o sorun oluşmuş diyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı