Technopat ile nasıl tanıştınız?

2015'in soğuk bir kış günüydü :DŞaka bir yana 2015'den beri gerek YouTube, gerek makalelerini sık sık takip ederdim. Makaleleri okurken 'Sosyal' kısmını görüp hep ziyaret etmeye üşendiğim bir ekti. 22 Nisan 2016'da Wi-Fi sürücümdeki bir sıkıntı için internetten çözüm arıyordum. Ta ki yolum o 'Sosyal'e gelene kadar. Aynı gün kayıt olmuştum :)

Yurt dışından bir kaç teknoloji ve inceleme kanalını takip ediyordum. Neden Türkçe kanalları takip etmiyorum diye kendime sormamla birlikte Technopat Youtube kanalını buldum. O kanalın yorumlarından falan da Sosyal işte :).

Sistem toplayacağım zaman tanıştım youtubede sistem toplama videoları vardı. Ne alırsam artık bilgili alıyorum, kalitelimi değil mi artık dert değil. Yardımları için technopat üyelerine teşekkür ederim. Kendi bilgilerimide açılan konularda paylaşıyorum.

Okulun biteceği haftaya yakın zamanlarda vakit geçirebileceğim, insanlarla kaynaşabileceğim, düşüncelerimi aktarıp bilmediğim şeyleri öğrenebileceğim bir yer arıyordum internette. Yolum buraya düştü, iyi ki de düşmüş :)

2007 yılı... Recep Baltaş gibi şampiyonlar ligi şampiyonu kişiler CHIP'te iken, Recep Baltaş'ı tanıdım, gördüm. "Microsoft'un korsan ile mücadelesi." gibi makaleleri vardı. Dergi hala var elimde. Dergi stoğu var daha doğrusu. Kasım 2007'den tut Aralık 2010'a kadar. Fakat çoğunu sağolsun babaannem çöp diye attı. Ayrıca Recep Baltaş'ın PlayStation 3'e disk yükseltmesi makalesi vardı. Samsung laptop diski koyuyordu ve profesyonel çözüm kısmındaydı. Haftasonu fotoğraf atabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı