Technopat ile normal bir günüm

32 uyarı da benden yazamıyorum işte vurmayın yüzüme. :D

Hepinize iyi forumlar. Öncelikle bu konu insanları eğlendirmek için yapıldı. Zaman harcamak istemiyorsanız bu konuyu geçin.

İlk önce Technopat ile ilgili gelen bildirimlerin sesiyle uyanıyorum. Hemen telefonuma bakıyorum. O da ne! Kahvaltı ben uyanmadan hazır olmuş. Hemen koşa koşa yüzümü yıkıyorum ve ban yemeye başlıyorum. Bazenleri çay demlemeye üşeniyorum ve ban suyu içiyorum. Kahvaltımı yaptıktan sonra daha çok ban bildirimi gelmesi için bekliyorum. Gelmeyince bir bakıyorum internet yok! Hemen modeme doğru koşuyorum ve modeme "hemen interneti çek yoksa seni öldüreceğim!" diyorum. Modem bana kulak asmayınca ben hemen halıyı çekip zıplamaya başlıyorum...

Komşu durur mu?! Hemen kapıya dayanır... "Tak tak taak!" Hemen kapıyı açarım ve her zamanki gibi komşunun elinde birkaç nükleer füze vardır. Hemen o nükleer füzeleri elinden alırım ve yüzüne kapıyı kaparım. Ardından modemin yanına gelirim ve "hemen interneti çek yoksa sana nükleer füze yağdırıcağım!" derim. O da beni duymazdan gelince ona birkaç nükleer füze atarım. O da hemen interneti çeker ve telefonum delirmeye başlar: Ding ding dang dong dung... Hemen koşarım ve ban bildirimlerini ekmek ile okurum. Tüm ban bildirimleri bitince bilgisayarı açarım ve keşke babam TurboX almasaydı derdim. Çünkü bilgisayarı açmaya çalışırken her seferinde bilgisayar donuyordur. Ancak babam işte ve ben = -200 IQ. Ne yapacağım? Babam işte ve benim hemen bilgisayarı açmam lazım. Hemen babamı ararım "BiyUabia" . Babam: na diyarsın oglim?
Ben " Biyabuya PC bozuldu açılmıyoree" . Babam: bizim oradaki gökdeleni biliyorsun değil mi?
Ben: Evet biliyorum.
Babam: Oranın en üst katına çıkıp PC'yi aşağıya atacaksın.
Ben hemen PC'nin elinden tutup ona derim: Gel gökdelene çıkalım!
PC: ...
Ben gökdelene çıkar çıkmaz onu aşağıya atarım.
PC düşerken ben hemen eve ışınlanırım ve görüntü vardır! Hemen monitörün karşısına geçerim ve oyunumu oynarım. Saatler boyu oynarım ve o kadar çok oynarım ki CS:GO'da e-spor'cu olurum. Turnuvada hack açarım ve son round da son kişiyi öldürücekken PC yere düşer ve oyun donar. Takım arkadaşlarım ise silver oldukları için yenilirim ve 1 milyar $ ödülünü kaybederim. Babam eve gelmeden birazcık ban yemeliydim çünkü babam ban yemek seni kötü gösterir diyor. Ama ban yemesi çok kolay ve tadı çok güzel. Hemen telefona dalarım ve bir güzel ban yerim. Babam gelince hemen telefonu kapatırım ve babama olayları anlatırım. Babam bunları duyunca bana hemen yeni bir sistem alır. O sitemdeRTX 9999900X vardır ve ben deliririm. Hemen bilgisayarı açarım ve o da ne!? Ekran kartı Turbox. Ve bilgisayardan dumanlar çıkmaya başlar. Hemen dumanları söndürmek için yangın söndürücü köpük alırım ve sıkmaya çalışınca üstündeki Turbox logosunu görürüm. Sonrada babama yangını sondürmesi gerektiğini söyler ve uyurum. Kabusumda yeni eve taşınırız ve evin yapımcısı Turbox'tir. SON
Eğer bu hikayeyi beğendiyseniz beğendiğinizi yazın ve beğenmezseniz de yazın. Bu hikaye için çok uğraştım ve telefondan yazmak cidden zor.

Dostum, Bakırköy Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile bir görüş derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı