Technopat JD1000PRO ölüm testi ne oldu?

Bu ne gibi sıkıntılara sebep oldu hocam?
Bir sıkıntı yaratmadı ama daha önce hiçbir SSD ilk elektrik kesintisinde NVMe durum hatası vermemişti. Bu durum doğal olarak veriler söz konusu olunca insanı rahatsız ediyor.
Sistem Tavsiyeleri serisinde de bu durum devam etmekte.
Sistem Tavsiyeleri kısmına Asım bakıyor ve gördüğüm kadarı ile kendisi yapılan yorumları okuyup geri bildirim yapıyor.

Bize gelen sistemlerde de bir sorun varsa videoda bunu eksiler kısmında belirtiyoruz. Ben de sistemler gelmeden önce özellikle bakıyorum ve mesela kronik sorunlu bir SSD varsa onu değiştirin diyorum. Yanlışım yoksa öyle bir ürün içeren sistem de çıkmadı. SSD sonradan sorunlu çıkmış olabilir, video tarihine bakmak gerek tabi.

Crucial P5 ve 860 PRO'da 2-3 farklı ölmediğine ve testin devam ettiğine dair güncelleme paylaştınız, JD1000 PRO'da ise paylaşmadınız.

Evet paylaşmadık. Bunun asıl sebebi de JD'ye mümkün olduğunca yer vermemek, açık ve net. Tavsiye etmediğim bir markanın paylaşacağım her videosunda sanki tavsiye ediyormuşum algısı oluşuyor. Test bitince yer vereceğiz. İkinci sebebi de zaman sorunu. Daha kendi sunucumuzu kuramadık, bekliyor. Curcial P5 videosu, bekliyor. Okura sahte SSD satmışlar, onu çekeceğiz, bekliyor. Ofis taşıyacağız. Bu sene biraz yoğun yani.

Yeni ürünler deneyimlemek yerine kolaya kaçıp hep aynı ürünleri tavsiye ediyorsunuz.
Bu da biraz zaman sorunu. Yeni ofise geçince üç kişi daha istihdam etme planımız var. O zaman daha çok ürüne yer verebileceğiz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı