Technopat Kamyoncular Derneği

Mert

Megapat
Makaleler
9
Selamlar arkadaşlar. Technopat Kamyoncular Derneği'ni kuruyoruz. en az 5 şoför bulunca bu konuyu dolduracağım bilgilerle.

Multiplayer modu çıktı biliyorsunuz. Steam'den ETS 2 almanız zorunlu. Steam'ı kabul ediyor sadece.

Başımıza TP tagı alıp gideceğiz.

Birçok şey belirlenecek zaten. Ama önce toplanmamız lazım. Kimler gelir ?

Multiplayer modu oyunun normal oynanışına etki etmiyorsa ben gelirim. Hafta içi mesai bitimi takılabiliriz.

Arkadaşlar oyunu gamekeystore.net sitesinden 25 tl'ye alabilirsiniz. Beni yazarmısın. Steam: 53darkknight53 Ets 2 nick: usm__53 (Nasıl değiştirildiğini bilmiyorum)
Bende bir etkinlik filan kuramyı düşünüyordum, konunun hazır olması iyi oldu.

Multiplayer modu oyunun normal oynanışına etki etmiyorsa ben gelirim. Hafta içi mesai bitimi takılabiliriz.
Multiplayer'ı ayrıca bir .exe'den giriyorsunuz, ama isterseniz mevcut kariyerinizide taşıyıp kullanabilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Arkadaşlar oyunu gamekeystore.net sitesinden 25 tl'ye alabilirsiniz. Beni yazarmısın. Steam: 53darkknight53 Ets 2 nick: usm__53 (Nasıl değiştirildiğini bilmiyorum)
Bende bir etkinlik filan kuramyı düşünüyordum, konunun hazır olması iyi oldu.

Multiplayer'ı ayrıca bir .exe'den giriyorsunuz, ama isterseniz mevcut kariyerinizide taşıyıp kullanabilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Single player'a etki etmemesi güzelmiş.

Steam ID: g_theill

Modun kendisini workshop'tan alıyoruz sanırım ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı