Technopat Kastamonulular derneği ilk çekiliş

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Normalde 15 kişi olduktan sonra yapacaktım bu çekilişi. Fakat 15 kişi olamadık. Gene de üyeleri üzmek istemedim.

Office 2016 çekilişi yapacaktım fakat teknik bir sorun oldu. Bu nedenle ilk çekilişimiz Windows 10 Lisans Anahtarı arkadaşlar. Anahtarın türünü bilmiyorum(Retail, OEM, MAK). Tüm üyeler otomatik katılmış olacaktır. Kastamonulu olanlar varsa onları da ekleyeceğim çekilişe ve derneğe. Çekiliş sonucu 16.11.2018 tarihinde saat 18:00’da açıklanacaktır.

Güncel Üyeler;
Kod:
AyberkYesiloglu
DelerSS
srf.Usta
LeViAcKeRMaN
Aydın Bekoğlu
rtatak
BilgisayarKurdu
BigSmoke

UYARI: Çekilişi kazanan kişi 1 saat içinde bana geri dönüş yapmalıdır. Aksi takdirde belirlenen 3 yedek kişiye sıraya göre verilecektir.

Tüm üyeler katilsin bence, ama Kastamonulularin isimleri 2 kez yazilsin sanslarini arttirmalari icin. :)
Ayrica dikkat das düsebülü :)
Senin yaptığın gibi yapmak geldi aklıma aslında Engin abi. Ama istemedim öyle ya. Böyle iyi :)
Tüm üyeler mi dahil yoksa bu Kastamonlu arkadaşlar mı? :)
Yalnızca Kastamonulular :) Fakat gene yapacağım tüm forum için de böyle şeyler :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı