Technopat Kaybedenler Kulübü

Pc.meraklisi

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Neden burada sohbet kulübü kurmuyoruz Technopat ailesi ve sevenleri olarak? Kaybedenler ile yalnızlar dertleşsin, haksız mıyım? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Her çeşit ilişkiyi yaşamış biri olarak (ayrılık, uzun, kısa, sevimli, sevimsiz) buradayım ama daha düzgün bir aşk hikayesi duymadım. Buranın yaş itibariyle birlikte aşk meşk olayları yan sınıfındaki kıza açılamayan veya açılmak için taktik isteyen liseli konularıyla dolu.

Her çeşit ilişkiyi yaşamış biri olarak (ayrılık, uzun, kısa, sevimli, sevimsiz) buradayım ama daha düzgün bir aşk hikayesi duymadım. Buranın yaş itibariyle birlikte aşk meşk olayları yan sınıfındaki kıza açılamayan veya açılmak için taktik isteyen liseli konularıyla dolu.
Benim yaş 35 o aşk meselesi büyük sıkıntı şimdi taa 11 yıl önce ilk görüşte aşk denilen şey geldi başıma o da (kız) sevdi ama ne hikmetse ilişki yaşayamadık ilkgün hariç,zaman zaman o aradı özledim dedi ağlaştık zaman zaman ben içip içip aradım ağlaştık yıllar böyle geçti gitti o hâlâ bensiz ben hâlâ onsuz.Şimdi soracaksınız madem karşılıklıydı herşey neden beraber olmadınız;ben 11 senedir cevabını bulamadım, kader mi alın yazısımı adına ne derseniz deyin.
Sosyal medya da konuşulacak konu var, konuşulmayacak konu var.
Halledilebilir ve konuşulabilicek konu varsa hay hay buyrun.
Konu dağınık genel öyle herkes birşeyler koparsın içinden dedim .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vicdansız.
Ulan bir an kendimi videoda gördüm gibi oldum hakkatende vicdansızdı bu kız vicdansız:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ulan bir an kendimi videoda gördüm gibi oldum hakkatende vicdansızdı bu kız vicdansız:)

Hepsi vicdansız bunların, hepsi🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı