Technopat Kaybedenler Kulübü

Kimseye çok fazla değer vermeyin.Çünkü zamanı gelince sizi bir köşeye fırlatıp kaçmaktan başka bir şey yapmıyorlar.Gururunuzu da hep koruyun.Kimseye gururunuzu da ezdirmeyin.Gururunuzu ezen özgüveninizi sömüren aileniz dahi olsa s*ktiri çekmesini de bilin.Kimse sizden daha önemli değil bunu da unutmayın.Ben bunun farkına yeni vardım.Ayrıca sevdikleriniz ve verdiğiniz değeri hak edenler dışında kimseye "kendine iyi bak" ya da "kendine dikkat et" demeyin.Çünkü bu sevdikleriniz ve verdiğiniz değeri hak edenler dışında kimsenin umrunda değil bunu da unutmayın.

(Son olarak yapılan iyilikleri de göz ardı etmek istemem.Bundan 3-3,5 hafta önce bir konu açmıştım.Aşırı derecede kaybetmiştim kendimi ve boşluğa düşmüştüm.Kendimi toparlamam hayli zaman aldı belkide ama depresyon modundan kurtuldum biraz daha.Açtığım konu içinde bana verdiği tavsiyeleri her sabah kalkıp defalarca okuduğum gerçekten derdimi küçümsemeyip 3-5 dakika dahi olsa zaman ayırarak cevap yazan @Jira abime, aynı şekilde bana gönülden desteğini esirgemeyen @Kalem21 kardeşime ve konu altındaki tavsiye veren diğer arkadaşlara düştüğümde tekrar kaldırdıkları için tüm samimiyetimle teşekkür etmek istiyorum.Var olun.)

Ben derdimi yazayım üniversite öğrencisiyim ve part time çalışıyorum. Okulda yoklama almıyorlar. Derslere gitmiyorum. Çalıştığım yerde insanlarla sorun yaşıyorum. Sosyal fobim var. 1 seneden fazla bu işi yapıyorum. Okuldan ümidim yok zaten iş geçici ne yapacağımı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı