Technopat kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Guzel forum, kotu yonetim, kotu kitle. Eskiden forum da guzeldi, yonetim de guzeldi, kitle de guzeldi. 2015'ten beri forumu kullanan birisi olarak yapiyorum bu yorumu.

Hesap tarihimin 2017 oldugunu soyleyecek sivri zekalardan once ben yazayim, 2015 hesabim coklu hesaptan dolayi kapatildigi icin bu hesap kaldi.
Kesinlikle katılıyorum. Konu Dışı'na genel kitlenin fikrinden biraz farklı bir şey yazdığım vakit mesajım imla kurallarına uygun, hiçbir küfür ya da argo içermeyen bir mesaj olsa bile muhtemelen yazdığımı okuyan ve tetiklenen moderatör kişiler tarafından "gereksiz mesaj" olarak işaretlenip kaldırılıyor ve uyarı alıyorum. Profilimde 6 tane var bu uyarıdan. Allah aşkına mesajların gerekliliğini kim denetliyor?

Öncelikle, Technopat'ta 2-3 yıl bulunan biri olarak;
Technopat, genelde diğer forum sitelerinde katı kuralları oldupu için dalga geçilen bir sitedir. Fakat bu katı kurallar disiplini en iyi şekilde sağlıyor. Bu konuda sıkıntınız olmasın. Yaş kitlesi olarak 16-24 yaş arası denebilir bence. Yine diğer forumlara göre olgun bir kitle, dolayısı ile deneyimli bir kitle bulunmaktadır. Bana göre Türkiye'deki en düzenli teknoloji foru mudur?

Hocam 10 yaşındayım boyum 1.90 arkadaşlarım 2.10 nasıl 3.75 olurum?

Guzel forum, kotu yonetim, kotu kitle. Eskiden forum da guzeldi, yonetim de guzeldi, kitle de guzeldi. 2015'ten beri forumu kullanan birisi olarak yapiyorum bu yorumu.

Hesap tarihimin 2017 oldugunu soyleyecek sivri zekalardan once ben yazayim, 2015 hesabim coklu hesaptan dolayi kapatildigi icin bu hesap kaldi.
Yönetim konusunda size katılıyorum. Eskisini bilmem ama şu an çok iyi değil bence. Bir mesajımda tam ne dediğimi hatırlamıyorum ama ''biz ge*****lı mıyız?'' diye argo içeren bir cümle kurmuştum sanırım. O argo (nasıl kullandığına bağlı olarak) nispeten hakaret sayılabilecek kelimeyi silip yerine başka bir argo hakaret kelimesi (ap***al) yazmışlardı. Bana çok saçma gelmişti, sonuçta ikisi de argo ve hakaret olabilecek bir kelime. Niye alıp ötekiyle değiştiresin?

Örnek olarak bu konuda bile o eski katılık bir kenara cıvıtıklığı ben hissediyorum yorumlarda.

Keşke 2 sene önceki yönetim ve kitle olsa şu anda olsa.

Örnek olarak geçen bir arkadaşla tartışmaya girdim ikimiz de hakaret sayılabilecek mesajlarda bulunduk raporlamama rağmen ne o ceza aldı ne de ben. Mesajlar silinde ve hiçbir şey olunmamış gibi devam etti. Normalde temizinden 1 hafta ban olurdu eskiden bu tür durumda.

Örnek olarak bu konuda bile o eski katılık bir kenara cıvıtıklığı ben hissediyorum yorumlarda.

Keşke 2 sene önceki yönetim ve kitle olsa şu anda.

Örnek olarak geçen bir arkadaşla tartışmaya girdim ikimiz de hakaret sayılabilecek mesajlarda bulunduk raporlamama rağmen ne o ceza aldı ne de ben. Mesajlar silinde ve hiçbir şey olunmamış gibi devam etti. Normalde temizinden 1 hafta ban olurdu eskiden bu tür durumda.

Yok hocam oluyor aslında. Geçen aylarda gereksiz Mesaj'dan 3 hafta yedim zehir gibi geçti o 3 hafta.

Kesinlikle katılıyorum. Konu dışı'na genel kitlenin fikrinden biraz farklı bir şey yazdığım vakit mesajım imla kurallarına uygun, hiçbir küfür ya da argo içermeyen bir mesaj olsa bile muhtemelen yazdığımı okuyan ve tetiklenen moderatör kişiler tarafından "gereksiz mesaj" olarak işaretlenip kaldırılıyor ve uyarı alıyorum. Profilimde 6 tane var bu uyarıdan. Allah aşkına mesajların gerekliliğini kim denetliyor?

11 uyarım var gereksiz mesajlardan, boş boş mesajlarım gereksiz mesajdan uyarı yiyor, en son 3 gün ban yemiştim. NVIDIA fanboyları ban yemiyor ben yiyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı