Technopat'in kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında konuşacağım. Technopat'ta teknoloji bilgisi çok olmayan arkadaşlar var. Monster ve Excalibur'u öven öneren, 1050 Ti gibi kartları öven, konuyu bilmemesine rağmen bilenlerle kavga eden, boş yere insanları raporlayanlar, garip konular açanlar, fanboylar. Siz bu konu ve kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?
( Geneli ) Elinin altında bir sürü kaynak olmasına rağmen yine de soruyu burada soran, araştırmaktan yoksun, her gördüğüne-duyduğuna inanan, zeka geriliği olduğunu kuvvetle düşündüğüm yapışkan, yılışkan, terbiyesiz 15 yaşında ergen kitle. Biz de bu yollardan geçtik, biz de ergenlik geçirdik ama böylesini görmedik. Genelde rehber okurum, sosyalde takılmam. Bizler, önceki jenerasyonlar uzaklaştırıldık, dışlandık.

İki günde bir CS:GO prime alınır mı konularından gına geldi. Bunu söyleyince de bazıları üstümüzde tepiniyor. Sanane açar falan diye. Kim hangi konuyu açacak karışmak haddim elbette değil ama aynı konu 10 dakika önce açılmış yahu. Bu arada konunun içeriği hep aynı.

İki günde bir CS:GO prime alınır mı konularından gına geldi. Bunu söyleyince de bazıları üstümüzde tepiniyor. Sanane açar falan diye. Kim hangi konuyu açacak karışmak haddim elbette değil ama aynı konu 10 dakika önce açılmış yahu. Bu arada konunun içeriği hep aynı.
CS2 kasıyor, CS2 çıkacak mı, CS2 neden bana gelmedi. Gına geldi!

En ufak virüse format attırmaya çalışanlar dışında iyi gibi.
Technopat'da hiç öyle bir mesaja denk gelmemiştim. Öyle bir konuda genelde ben dahil 20 kişi birden Kaspersky öneririr. :D

Arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında konuşacağım. Technopat'ta teknoloji bilgisi çok olmayan arkadaşlar var. Monster ve Excalibur'u öven öneren, 1050 Ti gibi kartları öven, konuyu bilmemesine rağmen bilenlerle kavga eden, boş yere insanları raporlayanlar, garip konular açanlar, fanboylar. Siz bu konu ve kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kitle bayağı düştü özellikle samc34 diye bir üye var herkesi aşağılıyor ve VirusTotal false positive sonuçlara virüs diyenler:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı