Technopat klasikleri

+Ben Recep -Ben Ali +Bugün sizlerle UEFI windows toplayacağız değil mi Ali? -Evet Recep. Bugün gerçekten de UEFI bir windows toplayacağız. -Bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor değil mi Recep? +Evet Ali, sahiden de bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor. -Dilersen şimdi sistem testlerine geçelim Recep. +Geçelim bakalım Ali. +Shadow of War oynuyoruz burada bir ork var gördüğün gibi, öyle değil mi Ali? -Evet Recep, orada gerçekten de bir ork var. +Şimdi vuruyorum ona Ali. +Vurdum onu değil mi Ali? -Evet Recep gerçekten de vurdun onu. +Bu yeni topladığımız sistem hakkında ne düşünüyorsun Ali? -Evet Recep, gerçekten de öyle. Öyle değil mi Recep? +Evet Ali, gerçekten de öyle. Öyle değil mi Ali? -Evet Recep, gerçekten de öyle.

qXeGt6c.png

Technopat üyesi: Monster nasıl?
Monster fan: Harika. Al. Lütfen al. Almazsan ağlarım. Tongfang. Mis. Harika. Yaşa Monster. Yerli marka yeğenim. Müthiş. Herkes Monster alsın.
DNA: Pişmanlık.
Technopat üyesi: Tamam almayacağım.
Monster fan: @DNA yalancı dinleme bunu lütfen Monster al.

Technopat üyesi: Monster nasıl?
Monster fan: Harika. Al. Lütfen al. Almazsan ağlarım. Tongfang. Mis. Harika. Yaşa Monster. Yerli marka yeğenim. Müthiş. Herkes Monster alsın.
DNA: Pişmanlık.
Technopat üyesi: Tamam almayacağım.
Monster fan: @DNA yalancı dinleme bunu lütfen Monster al.
images (3).jpeg

Çok doğru.

Geri
Yukarı