Technopat kuralları katı mı?

Kurallar katı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    104
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajı okuyup atıyorum sıkıntı yok ama yazım yanlışından en az 2-3 tane yedim hocam hala moderatörler biraz katı.
Yaptığınız yazım yanlışlarını yapmamak için TDK olmanız gerekmiyor. Moderatörler zaten temel dil bilgisi üzerindeki yanlışları sadece düzeltiyorlar, o da rapor gelirse.

Yaptığınız yazım yanlışlarını yapmamak için TDK olmanız gerekmiyor. Moderatörler zaten temel dil bilgisi üzerindeki yanlışları sadece düzeltiyorlar, o da rapor gelirse.

Üyeler raporluyor diyorsunuz yani ama bazen moderatörlerde yapıyor mesela pesci İcardi reklam içerikli mesaj olmamasına rağmen 30 gün yedi.

Bence kurallar önceki yıllara göre daha esnetilmiş halde.
Technopat'a 2 3 ay önce katılan üyelere zaten hep böyle konular açıyor. Bir ara Technopat'a karşı savaş başlatmıştı üyeler. 1 saate kadar moderatörsüz kalan Technopat forum üyeleri çok pişman olmuştu, troll konular havadaydı.

Üyeler raporluyor diyorsunuz yani ama bazen moderatörlerde yapıyor mesela pesci İcardi reklam içerikli mesaj olmamasına rağmen 30 gün yedi.
30 gün ban mı yedi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'a 2 3 ay önce katılan üyelere zaten hep böyle konular açıyor. Bir ara Technopat'a karşı savaş başlatmıştı üyeler. 1 saate kadar moderatörsüz kalan Technopat forum üyeleri çok pişman olmuştu, troll konular havadaydı.

30 gün ban mı yedi?

Evet PES 13 paylaşmıştı reklam içerikliden yedi banı ve geri dönmedi bu kuralın düzeltilmesi lazım.

Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama neden timeout sebebi?
Ne oldu, yalan atmak kolay mıymış? Mesajıma niye cevap gelmedi? Konu açıp yalan üzerine ilerlemek doğru bir şey mi? Özellikle her şeyin kaydı varken yalan söylemek hiç mantıklı değil hocam. Özür dilemek veya karıştırdığını söylemek de bir erdemdir.

İlgili yazılar:
Bende bir kez bir klavye sembolünü sormuştum garip bir şeydi gidip € buna çevirmişlerdi.

N*zi Technopatı.

Konuyu buldum, geçmiş kayıtları inceledim öyle bir durum yok. Ne başlıkta ne içerikte moderasyon öyle bir değişiklik yapmamış. Başlığı hiç değiştirmemiş, içerikte de yazdığınız değiştirilmemiş. Niye bu kadar kolay yalan söylüyorsunuz? Ya da 4 dakika önce yazdığınızı hatırlamıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı