Technopat Sosyal Kuralları Çok Katı

• Konuyu başlatan PATRON54
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

PATRON54

Ziyaretçi
Bence kurallarınız çok katı baştan söyleyeyim!

Profilimi inceleyin, düzgün yazan birisiyim ve tüm webmaster, donanım forumlarında aktifim kendi sitelerimde mevcut. Yani benim forumlara, kurallara haşır neşir olan birisi için ben bu kurallarınıza çok karşıyım açıkça belirteyim. Neden mi? Cevap: Anında 1 gülük ban atıyorsunuz bu yaptığınız kesinlikle etik değil! Ben dün aktif kullanmaya başladım siteyi baktım yukarıda bir ibare ve 1 günlük ban...

İnanın geldiğim gibi soğudum siteden. Kurallar koyabilirsiniz ama katı olmayın Türkiye'de tek forum yömeten, kuralcı olan siz değilsiniz ama üyelerinizi de kaçırmanızı tavsiye etmem. Şahsen geldiğim gibi iştahım kaçtı keşke uyarı sistemiyle uyarılabilseydik... Kaldı ki zaten tüm mesaj geçmişime bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer uyarırlarsa işler çok zorlaşır. O yüzden uyarmıyorlar.

Eğer uyarırlarsa işler çok zorlaşır. O yüzden uyarmıyorlar.

Şöyle düşün bir insan hata yaptı uyarmadan direk mevzuyamı girersiniz? :) Ben tamamen karşıyım ama fikirler ve kararlara uyarım tabikide ama bu forumda insanları nereye kadar yüzünü güldürür bu muamma.

Şöyle düşün bir insan hata yaptı uyarmadan direk mevzuya mı girersiniz?
Demokratik olarak davrandığımız için kuralları üyelerimizin çoğunluğu getirmektedir. Uyarı sistemimiz yakın zamanda aktifti ancak üyelerin ceza alması hoşlarına gittiği için uyarıyı benimsemedikleri için tekrar eski haline getirmiş olduk. Kısaca bizim yönetim anlayışımız bunu gerektiriyor. Ayrıca üye sahibi değil, bilgi sahibi olan kullanıcıları görmek istiyoruz.

Son derece yanlış bir düşünce bence. Zamanında hangi birimizin bir bilgisi vardı?
"Bilgi paylaştıkça çoğalır" unutmayalım
Konu amacını saptırmamak için cevap vermiyorum. Siz öyle düşünüyorsanız öyle olsun.

Konu amacından sapmayacak artık @Murat5038 . :)

Bu arada @Silinen üye ilk mesajınızın ne halde olduğunu biliyordunuz. Şimdiki haliyle karşılaştırıp bir okuyun derim. Bakalım ne tür değişiklikler mevcut ve okuyucuya daha mı çok yönelik yoksa değil mi siz karar verin. (y)

Türkçemize siz de sahip çıkarsanız yani düzgünce kullanırsanız hem uyarı yemezsiniz hemde okuyan kişiye de anlaması konusunda yardımcı olursunuz diye düşünüyorum :) . "Türkçemizi güzel kullanın." kuralının bu kadar katı olarak görülmesi bence çok kötü bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı