Technopat kuralları katı mı?

Kurallar katı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    104
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu uyarı açıklayın Allah aşkına böyle uyarı mı alıntıladım diye uyarı mı yiyorum saçma.

Yazım yanlışlarına uyarı verilmiyor.

Veriyor hocam. İlla yazım denetimi kullan diyorlar.

Dosya Ekleri

• IMG_0254.jpeg
    IMG_0254.jpeg
    32,5 KB · Görüntüleme: 23
Şu uyarı açıklayın Allah aşkına böyle uyarı mı alıntıladım diye uyarı mı yiyorum saçma.

Bu saçma hakikaten ama sonradan kaldırma özelliği gelse de çoğu kişi zaten kullanmayacak.

Emin ol 1000 mesajı geçik ve 1-3 yıl arası üyeler zaten yazım yanlışı yapmıyorlar diğer üyelere kıyasla. Hem zaten bu bizim dilimiz çok da zor olmasa gerek cümle sonuna nokta koymak.

Mesela bakın bu arkadaş Türkçe konuşup cümle sonuna nokta koymuyorsa tamamen kendi hatasıdır (Alıntılama banı yememek için düzeltiyorum yanlışı)
Benim hiç yazım yanlışı hatam veya banım yok zaten. Sadece yeni üyelere (0-3 ay veya 0-100 mesaj) esnek olunur, üye foruma alışana kadar ban verilmez ise hem üyeler forumdan soğumaz hem de foruma alışmış üyeler daha az yazım yanlışı yapar. (yaptıklarını söylemiyorum)

Benim hiç yazım yanlışı hatam veya banım yok zaten. Sadece yeni üyelere (0-3 ay veya 0-100 mesaj) esnek olunur, üye foruma alışana kadar ban verilmez ise hem üyeler forumdan soğumaz hem de foruma alışmış üyeler daha az yazım yanlışı yapar. (yaptıklarını söylemiyorum)
Yeni üyelere zaten yeterince esnek davranıyorlar. Ama adam gelip 2 3 ban sonrası hala devam ediyorsa onun hatasıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı